İçeriğe geç

Yeşilyurt Kurye

İstanbul Moto Kurye

Yeşilyurt kurye hizmeti, İstanbul firmasının bünyesi altında hizmet veren alt birimimizdir. Burası ile beraber çalışıp ortaklaşa hizmet veren bir hizmettir. Bizler iş üzerinde titizlikle durmaktayız. Bizlerde bu elit vatandaşların hizmeti için burada açtığımız ofisimizde bu insanlara hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet gayet temiz ve düzgün bir hizmettir. Çalıştığımız sürece bu kaliteli hizmetimize devam edeceğiz.

Yeşilyurt kurye bölgesinde hizmet veren arkadaşlarımız saat 18:00 gibi paydos ettiği zaman, burada bu saatten sonra nasıl hizmet veririz diye düşündük. Yani yönetim kurulu toplantısından sonra kararımız olarak burada hizmete gecede devam kararı aldık. Peki bu hizmetimizi gece nasıl sürdüreceğiz düşüncesi sonucunda iş başladı.

Yeşilyurt kurye ile beraber çalışarak buradaki ofisimizde ortaklaşa bir kurye elemanımızı bırakmaya karar verdik. Dolaysıyla burada her gece bir motorlu kurye elemanımız nöbetçi kalacak ve gece çıkacak acil işlerde hizmet verecektir. Gece kalacağı yerde ofisimiz olacaktır. Tabi ki bu hizmet karşılığında fiyatlarımız da ona göre şekil almaktadır. Bunun için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yeşilyurt kurye güzel ve elit bir semtidir. Bakırköy ilçesine bağlı bir bölgedir. Yeşilyurt ile Ataköy bölgesi arasında sahil kesiminde kalan bölgedir. Sokakları dar ve çok çıkmaz sokak vardır. Tarik yoğunluğu bakımında orta halde bir haldedir.Yeşilyurt bölgesinde Uluslararası Hastane buradadır. Ayrıca Polat Otel’ de gene bu semtindedir.

İstanbul Moto Kurye Yeşilköy bölgesi ile Ataköy arasında büyük oranda sahil kısmında kalan bölgeye verilen isimdir. Bir tarafında Ataköy, Şirinevler, Bakırköy, diğer tarafında Yeşilköy, Florya ve Küçükçekmece ilçesi ile sınırdır. Zaten ön tarafı Marmara Denizine bakmaktadır. Diğer taarfında ise Havaalanı sahası vardır. Bu bölgede birde havacılık müzesi bulunmaktadır.

Yeşilyurt kurye hava alanı sapağından sapınca ilerde hava limanı tarafına değilde sol taraftan gidilir. Bir beş km sonra havuzlu bir göbeğe gelinir. Bir taraf Florya, Yeşilköy’ e diğer taraf Sirkeci, Bakırköy’e gider. Tam karşısı da Yeşilyurt tarafına iner. Ayrıca sahil yolundan Bakırköy tarafından da gelinebilir. Gene Küçükçekmece bölgesinden gelmek için Hava alanının arkasından da buraya yol vardır.

×
Tıkla AraWhatsApp