Anasayfa » Dudullu Kurye

Dudullu Kurye

Dudullu kurye Türkiye’ de benim bildiğim ilk yerli motorlu kurye firması başlamışlardır. Kurye hizmeti burada devam ediyor. Buranın en önemli yeri İmes sanayi sitesidir. Keyap ve Modoko bu bölge içinde bulunuyor. Organize sanayi bölgesi de vardır.

Dudullu kurye İstanbul sınırları içerisinde kalan İstanbul’un Anadolu yakasındadır. Ümraniye İlçesine bağlıdır. Ümraniye ilçesi belediyesinin gelişmiş en önemli bölgelerinden bir tanesidir. Çünkü genellikle sanayi ve fabrikaların çoğu buradadır.

Dudullu kurye firmalarına göre bölge dışı yer sayıldığı için extra bölgeler olarak kabul edilen bölgelerdendir. Normal Fiyat üzerine Dudullu içine çıkan evrakların üzerine veya buradan alınan gönderilerin listede yazılan fiyat eklenerek normal fiyat hesaplanır. 

Dudullu kurye ile ayrıca sanayi bölgesi içerisinde ise birçok sanayi siteleri mevcuttur, Esenşehir bölgesinde motosiklet markası olan Kanuni Motorun fabrikası vardı. eskiden iki zamanlı olan Alman markası Mz marka ismi alarak buraya fabrika açmışlar.

Dudullu kurye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.istanbulmotokurye.com/kurye-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.