Anasayfa » Blog » Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bakırköy kurye bu bölgenin ihtiyacını giderdik

Bakırköy kurye yaklaşık 10 senedir yani 2006 yılından itibaren Bakırköy İlçesinde çalışmalarına devam etmektedir. Bakırköy ilçesinde düzenli olarak çalışmaya başlayan ilk moto kurye firmalarından bir tanesi hatta en başta bulunanlardan biriyiz.

Bakırköy kurye çalışmalarımız düzenli ve tertipli olarak hafta içi her gün olmak üzere devam etmektedir. Bakırköy ve çevre ilçelere de hizmetlerimiz devam etmektedir. Bakırköy’ün tüm mahallelerinde ve semtlerinde çalışmalarımız halen sürmektedir.

 

Bakırköy moto kurye hizmeti yenilikçi firma

Bakırköy moto kurye hizmeti İstanbul moto kurye olarak bizler, vizyonumuzun gereği olarak verdiğimiz sözde duruyoruz. İşlerinizi teslim alırken verdiğimiz saate riayet ederek tam zamanında ve söz verdiğimiz gibi hatta daha önce işlerinizi yolladığınız adresine teslim ediyoruz.

Bakırköy moto kurye olarak çalışmalar titizlikle sürdürerek zaman kaybı yaşamak ve müşterilerimizden şikayet almak istemiyoruz. Yüzdeye vurursak yüzde doksan kazalar motosikletçilerin hatası olmayan kazalardan dolayı ya ölüyorlar, yada sakat kalıyor çalışmıyorlar.

 

Bakırköy moto kurye vizyon ve hedeflerimiz

Bakırköy moto kurye müşterilerimizden bir kaç şikayet dışında hiçbir şikayet almadık. Fakat İstanbul trafiğinde bazen olmayacak, yaşanmaz şeyler olabiliyor. En başka İstanbul trafiğini herkes az çok bilmektedir. İkinci olarak İstanbul trafiğinde motosikletli kuryelere var.

Bakırköy kurye hiçbir saygı ve değer verilmediği için hatta moto kuryeleri trafikten bile görmeyen hala bilinçsiz ve geri zekalı şoförler var. Maalesef ehliyetlerini ya para ile yada torpil ile alan bu kişiler ne trafik kurallarından nede trafik işaretlerinden haberleri olmayan kişilerdir.

 

Bakırköy moto kurye bu ilçede işe başladı

Bakırköy motorlu kurye ile başladı. Hız sınırlarına da uymayan, trafik kuralallarını hem bilmeyip hemde uymayan bu zatlar ile zengin kişiler veya oğulları, yeğenleri trafikte istedikleri gittikleri için biz moto kuryeleri hiçe saymakta ve kazalara neden olmaktadır.

Bakırköy motorlu kurye en iyisi. Trafikte makas yapan kişiler, gereksiz yere şerit değişen şoförler ve magandalar maalesef motorcuların kabusu haline gelmiştir. Bilhassa taksi şoförleri maalesef arabalarına araçlara bindiklerinde canavarlaşıyorlar.

 

Bakırköy acil kurye en hızlı firma

Bakırköy acil kurye en hızlı firmadır. Taksinin içinde başka insan taksi dışında başka insan oluyorlar. Hatta yüzde yüz yanlış ve hatalı davrandıkları halde birde küfür edip el kol işaretleri yapıyorlar. Ayrıca minibüs şoförleri de keza gene aynı davranıyorlar.

Bakırköy acil kurye hiçbir bilgisi olmayan bu kişiler kesinlikle rehabilitasyona gönderilmeli. Ayrıca taksi ve minibüsler için de ayrı kurslar açılmalıdır. İşte bu saydığımız nedenler ve daha birçokları yüzünden moto kuryeler maalesef kazaya maruz kalıyorlar. 

 

Bakırköy hızlı kurye toplumda şikayetler

Bakırköy hızlı kurye toplumda şikayetler var. Evet maalesef toplumda insanlar bilinçli değildirler. Maalesef toplumda eğitim hiç gelişmemiş, maalesef toplumda hiçbir saygı, hürmet kalmamış. Bundan dolayı trafikte özellikle insanlar kendilerinin binlerce kez hatalı olurlar.

Bakırköy kurye  olmasına rağmen birde haklı gözüksek üste çıkma çabaları, silah çekme, bıçak çekme çabaları, yaralanmalar hatta ölümlere sebeb olan kavga ve ölümler olmaktadır. Bunlara özellikle devlet kuruluşları ceza ile değilde eğitimle çözebilirler.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir