İçeriğe geç

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye
Bakırköy Kurye

Bakırköy, İstanbul’un en kalabalık ve en işlek semtlerinden biridir. Dolayısıyla Bakırköy’den başka bir yere gönderi yollamak oldukça zor olabilmektedir. Firmamız İstanbul Moto Kurye tam da bu noktada Bakırköy kurye hizmetleri ile müşterilerinin yanında olmaktadır. Bakırköy’den almış olduğumuz gönderilerinizi en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde istediğiniz konuma ulaştırıyoruz.

İstanbul Moto Kurye firması olarak Bakırköy kurye hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak problemi kısa süre içerisinde hallediyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun çözüm seçenekleri sunarak beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Müşterilerimizin almış olduğu hizmetten memnun kalmasını çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizden almış olduğumuz değerlendirmelere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz.

Bakırköy Kurye Hizmeti

Bakırköy kurye hizmetlerimiz sayesinde birçok gönderinizi sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırıyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderilerden bazıları şunlardır:

 • Belge, fatura, evrak, dosya vb.
 • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri
 • Giyim ve ayakkabı ürünleri
 • Takı ve aksesuar çeşitleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Teknolojik eşya çeşitleri
 • Kırtasiye ürünleri
 • Temizlik ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Evcil hayvan ürünleri
 • Hobi ürünleri
 • Ehliyet, ruhsat, kimlik, pasaport vb.
 • Para, cüzdan vb.

Gibi daha pek çok türden gönderiniz için Bakırköy kurye hizmetlerimiz ile taşıma hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz bünyesinde her zaman gerekli donanımlı ve tecrübeye sahip olan kişileri bulunduruyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler verip onları testlerden geçirerek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz.

Bakırköy kurye hizmetlerimiz için destek ekibimiz ve kuryemiz takım çalışması içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz kuryemizi yol durumuna, hava durumuna ve diğer şartlara göre yönlendirerek en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcının adresine ulaşmasını sağlamaktadır.

Gönderinizin tam olarak nerede olduğunu, ne zaman alıcısına teslim edileceğini ve doğru alıcıya teslim edilip edilmediğini öğrenmeniz için anlık konum hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde dilediğiniz zaman gönderinizi sorgulatabilirsiniz. İsterseniz destek ekibimize ulaşım sağlayarak da gönderiniz ile ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Bakırköy kurye hizmetlerimizi 7 gün 24 saat boyunca sürdürerek ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaya çalışıyoruz. Yemek hazırlayacaksınız ancak malzemeniz mi yok? Sınava gireceksiniz ama kimliğinizi mi unuttunuz? Acil teslim edilmesi gereken bir faturanız mı var? Merak etmeyin kaliteli hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız. İstediğiniz hizmeti en kısa süre içerisinde sizlere sunuyoruz.

Bakırköy kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşım sağlamanız durumunda sizlere anında dönüş yapıyoruz. Sizlerden isim, soy isim ve konumunuz hakkında gerekli olan bilgileri alıyoruz. Paylaşmış olduğunuz konuma en yakın mesafede bulunan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz.

Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi inceleyerek taşımak için uygun olup olmadığını araştırmaktadır. Eğer taşımak için uygun bulursa sorun gelmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek hiçbir yere sapmadan alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Alıcının adresine geldiğinde doğru kişi olup olmadığına bakarak gönderiyi teslim etmektedir.

Daha sonra durum hakkında göndericiye bilgilendirme yaparak hizmetlerimizden memnun kalıp kalmadığınızı öğrenmekte ve hizmetlerimizi değerlendirmenizi istemektedir. Memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu en kısa süre içerisinde çözerek hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

×
Tıkla AraWhatsApp