Anasayfa » Blog » Avcılar Kurye

Avcılar Kurye

Moto Kurye, İstanbulmotokurye.com

Avcılar kurye hizmeti en iyi servis

Avcılar kurye hizmeti en iyi servis. İstanbul üniversitesi bulunduğu bu ilçemizde siz de onaylarsınız internet üzerinden bir çok ürün satın alma işlemleri ya da ailelerin çocuklarına bir şeyler gönderme durumları oldukça sık yaşanmaktadır. Bu durum Avcılar kurye hizmetlerin gelişmesine vesile olmuştur ve insanlar tarafından benimsenmiştir. Böylelikle aileler çocuklarına hızlı bir şekilde istediklerini gönderebilir ya da internetten bir ürün satın aldığınızda bunun size çok hızlı bir şekilde gelmesini sağlanabilir.

Avcılar kurye çok başarılı çalışıyor. Bunun dışında uygun fiyatlı tarifelerimiz ayrıca dikkat çekiyor ve insanların onları deneyerek test etmesi için onlara fırsat sunuyor. Çok büyük bir başarı öyküsü ile değişim göstererek kendinden daha çok büyümüş ve İstanbul en büyük, gelişmiş, büyük iş hacmine sahip ilçesi haline gelmiştir. Nüfusu maalesef depremle birlikte büyük bir azalma gösterse de depremden bir kaç yıl sonra tekrardan daha sonra yeniden büyük bir artış göstermiştir.

 

Neden Avcılar moto kurye seçmelisiniz?

Neden Avcılar moto kurye hizmetini seçmelisiniz? Firmamız, bu hizmeti veren firmalar arasında seçkin bir yere sahiptir. Bunun nedeni Avcılar moto kurye en iyi ve en hızlı motor sürücülerine sahip olmasıdır. Çalışanlarımız en sağlam motorlara sahip oldukları için bunu sürüş yetenekleri ile birleştirdiklerinde ortaya muazzam bir teslimat kalitesi çıkmaktadır. Avcılar kurye ekiplerinin bu alandaki başarısı kesinlikle küçümsenmez.

Eğer siz bir Avcılar kurye çalışanına ürününüzü teslim ettiyseniz onun yerine zamanında ve teslim ettiğini bir şekilde ulaşacağını unutmayın. Bu konuda endişe duymanıza gerek yoktur çünkü Avcılar expres kurye servisi en güvenilir ve en hızlı kurye servisi olma yolunda her gün kendini geliştirmektedir. Şirketimiz İstanbul moto kurye bünyesinde çalışanlar olarak bizler size en değerli hizmeti vermek için her daim çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Avcılar motorlu kurye ulaşım nasıl sağlanır?

Avcılar kurye ilçede ulaşım nasıl sağlanır? Bu ilçe bir kaç sene öncesine kadar metrobüs bu yöndeki son durağı idi. Yeni metrobüs yolu inşasından sonra Avcılar, Beylikdüzü’nden Cevizliğibağ, Zincirlikuyu ya da Söğütlüçeşme’ye gitmek isteyenlerin aktarma istasyonu olmuştur. Metrobüs ile ilçeye ulaşmak çok kolay olmaktadır. Bunun dışında bir çok İETT otobüsü de buradan geçmektedir. İstanbul iline bağlı olan ama şehir merkezine oldukça uzakta bulunan yerler var.

Avcılar motorlu kurye ile Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü gibi ilçelerde bulunan yerlere gitmekte olan küçük özel halk otobüslerinin çoğu ilçeden geçmektedirler, ulaşım için onları ya da minibüs hatlarını da tercih edebilirsiniz. Yüz ölçümü bakımından hayli büyük olan ilçede, ilçe içi ulaşım da hayli önem kazanmaktadır. İlçe içi ulaşımın sağlanması genellikle minibüs ve dolmuşlarla gerçekleştirilmektedir. Avcılar kurye çalışanları olarak bizler ilçenin her karışını biliriz.

 

Avcılar acil kurye ilçenin tarihini araştırdı

Avcılar acil kurye ilçenin tarihini araştırdı. 10 mahalleden oluşmakta olan Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa Yakasında yer almaktadır. Küçükçekmece ve Küçükçekmece gölüne komşu olan Avcılar’ın ayrıca Marmara Denizi’ne de kıyısı vardır. TEM otoyolu ilçe sınırları içerisinden geçmektedir. İlçenin kurulduğu ve gelişmeye başladığı Cumhuriyet’in ilk yıllarında insanlar balıkçılık, tarım ve bağcılık ile geçimlerini sürdürürken son yıllarda kırsal hayatın ilçede çok az.

Avcılar acil kurye neredeyse bitmesi ve sanayileşmenin hızlanması ile kazanç kapıları buralar olmuştur. İlçe aynı zamanda eğitim kurumları bakımından da zengindir. Bir çok önemli lise bu ilçede yer aldığı gibi Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden İstanbul üniversitesi de bu ilçede yer almaktadır. 2015’te yapılan sayıma göre ilçede neredeyse 425 bin insan yaşamaktadır. İlçede geçim kaynağının sanayi olması Avcılar kuryenin gelişmesinin de önünü açmıştır.

 

Avcılar moto kurye neden tercih edilir?

Avcılar moto kurye neden tercih edilir? Şirket çalışanları ve iş yeri sahipleri yaptıkları işlerde müşterileri ile bilgi ve ürün paylaşımı için genelde Avcılar motorlu kurye tercih etmektedirler. Bunun onlara faydası zamandan tasarruf ve müşterilerin hoşnut olması olmaktadır. Bu sebepten Avcılar hızlı kurye ilçe için önemli bir yere sahiptir. 2000 li yıllarda biz kuryeler için Avcılar taraflarına gitmek kurye olarak bana biraz ters ve uzak geliyordu. Malum yok çok uzun geliyordu.

Avcılar kurye o zaman yollar bu kadar değildi. Avcılar’a evrak işlerimiz veya gönderi malzemeleri çıktığı zaman korkuyor gerçekten sıkılıyordum. Ama aynı zamanda da tarife ücret olarak ise diğer yakın ve uzak bölgelerden daha fazla fiyatı olduğu için seviniyordum. Hatta aynı tarafa birkaç evrak daha çıkarsa bizim için ciroyu tamamlanmış oluyordu. Hatta daha biraz fazla evrak çıktığında daha fazla ciro yani daha fazla kazanç yapıyorduk.

 

Avcılar ilçesi ne tarafta kalmaktadır?

Avcılar ilçesi ne tarafta kalmaktadır? Avcılar ilçesi İstanbul Avrupa yakasında bulunan büyük bir İlçedir. Avcılar belediyesi on mahalleden oluşmaktadır. Avcılar merkez mahallesi, Ambarlı mahallesi, Cihangir mahallesi, Gümüşpala mahallesi, Denizköşkler mahallesi, Üniversite mahallesi, Mustafa Kemal mahallesi, Firuzköy mahallesi, Tahtakale mahallesi, Yeşilkent mahallesi. Yaklaşık 900 bin civarındadır. Çevrede bulunan komşuları Marmara Denizi, Küçük Çekmece ve Gölüdür.

Avcılar moto kurye doğru çalışıyor. Maalesef Avcılar 1999 depreminde gerçekten de büyük yara almıştı. 7.4 büyüklüğündeki depremde birçok bina yıkılmış maalesef yüzlerce insanımız vefat etmiştir. Fakat bundan sonra depremden sonra hep birlikte Avcılar İlçemiz gerçekten de çok büyük bir gelişme ve yükseliş göstermiştir. Son sayımlarında sayımının 450 bin civarı olduğu sayılsa da, gerçek olan bu bu dahada çok fazla olduğu ve 900 bini geçtiği herkes tarafından söylenmektedir.

 

Avcılar moto kurye sağlam bir firmadır

Avcılar moto kurye sağlam bir firmadır. Avcılar ilçesi yüz ölçümü ve toprak alanı bakımından yine bir büyük alan ve yüz ölçümüne  sahip ilçelerden bir tanesi sayılmaktadır. Avcılar tarafında Beylikdüzü tarafı istikameti Mecidiyeköy’e dönmeden Zincirlikuyu geçtiktesn sonra sağ tarafta E-5 Kara yolundan hiç sapmadan dümdüz gittiğimiz zaman yaklaşık 15, 20 kilometre sonra Yeşilköy Hava lanı sapağından girmeyip, soldan Sefaköy Beşyol tarafına devam edince varılır.

Avcılar kurye ile Sefaköy yokuşunu çıktıktan sonra Küçükçekmece İlçesinden gene devamla geçiyoruz. Sonra hala devam ediyoruz ve  tekrar E-5 den dümdüz  aşağı doğru inince karşımıza sol taraf Marmara denizi sağ tarafta Çekmece Gölünün üzerinden geçildiği zaman  işte Avcılar sınırı başlamış oluyordu. Moto kurye olarak bizim en fazla gittiği yer ve adresler yukarı doğru çıkınca ana yol yani çevre yolu düzelir ilerde Avcılar sapağı vardır.

 

Avcılar kurye ile başarıyı yakalayın

Avcılar kurye ile başarıyı yakalayın. Bu sapağı da geçtikten sonra beş altı km sonra sağ tarafta Esenyurt, Haramidere istikametine doğru tekrar yokuş aşağıya inerken Esenyurt sapağından dönüp köprü altından sahile inen yol üzerinde oralarda ozamanlar tek plaza oaln Vestel plaza vardı. Ben Vestel plazaya her gün gider, oralara evrak ve iş gönderi götürürdüm. Belkide yaklaşık iki günde bir bu tarafa ve Vestel Plazaya evrak ve dağıtım götürürdüm.

Avcılar express kurye Vestel plazadan çıktıktan sonra aşağıya doğru ise Ambarlı Dolum tesislerine ve oradan da Ambarlı limanı gümrük sahasına da birçok evrak çıkardı. Bizde o zaman aşağıdan sağdan bariyerlerin arasından kaçak bir yol vardı. İşte o yoldan Ambarlı limanına yani Ambarlı gümrük bölgesine iner gönderimizi teslim ederdik. Ambarlı gümrük ismi olarak derdik biz belki halada oralar öyle anılmaktadır. Çünkü bayağıdır gitmedim.

 

Avcılar Ambarlı kurye servisi

Avcılar Ambarlı kurye servisi. Ambarlı gümrüğüne çok önemli gümrük evrakları getirirdik. Bizim için ulaşım bizim için sorun olmamaktadır. En zorlu koşullarda bile gerek ilçe içinde gerekse herhangi bir yere teslim edilmesi gereken paketi en hızlı bir biçimde teslim etmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir