İçeriğe geç

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye
Avcılar Kurye

Taşıma sektöründe uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile her zaman profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız, Avcılar kurye hizmetleri ile uzakları yakın etmeye devam ediyor. Donanımlı motorlarımız ve işini iyi bilen kuryelerimiz ile kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

Avcılar kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik çözüm seçenekleri sunuyoruz. Sektördeki güncel gelişmeleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. İstanbul Moto Kurye firması olarak müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını çok önemsiyoruz. %100 memnun bir şekilde hizmetlerimizden ayrılmaları için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Avcılar kurye hizmetlerimizi her zaman garantili bir şekilde sürdürerek adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Taşıma işlemlerimiz esnasında herhangi bir problem yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak problemi en kısa süre içerisinde hallediyoruz.

Bünyemizde her zaman gerekli eğitimlerini almış, sertifikalı ve tecrübeli kişileri bulunduruyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler vererek alanlarında uzman hale gelmelerini sağlıyoruz. Onları belirli testlerden geçirerek de bilgilerini test ediyoruz.

Avcılar kurye hizmetlerimiz ile ilgili müşterilerimizin yapmış olduğu değerlendirmelere dikkat ederek kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çabalıyoruz. Sabah akşam demeden 7 gün 24 saat çalışmalarımızı sürdürerek ihtiyacınız olduğu her zaman yanınızda oluyoruz. Bize ulaşım sağlamanız durumunda en kısa süre içerisinde dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Avcılar Kurye Hizmeti

Avcılar kurye hizmetlerimiz ile pek çok fırsattan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Bu fırsatlardan bazıları şu şekildedir:

  • Gönderileriniz en kısa süre içerisinde adresinizden teslim alınıp sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir.
  • Müşterilerimiz için Vip kurye hizmet seçeneği sunarak daha acil bir şekilde teslim edilmesi gereken gönderilerini teslim ediyoruz.
  • Her zaman son teknoloji motorlar ile hizmet veriyoruz. Araçlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırarak bir sorun yaşanmasını önlüyoruz.
  • Bünyemizde her zaman gerekli donanıma ve tecrübeye sahip kişileri bulunduruyoruz.
  • Avcılar kurye hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak bir sorun yaşamanızı önlüyoruz. Sorun yaşamanız durumunda sizlere yardımcı olarak kısa süre içerisinde çözüyoruz.
  • Pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti veriyoruz.
  • Her zaman uygun fiyatlar ile çalışmalarımızı sürdürerek müşterilerimizi mutlu ediyoruz.
  • Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz.
  • 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımızı sürdürerek her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.
  • Gönderinizin son hareketlerini istediğiniz zaman görmeniz için anlık konum hizmeti veriyoruz.

Avcılar kurye hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerinden en iyi şekilde yararlanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Telefon numaramızdan her zaman bizi arayabilir, iş yerimizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Sizlere anında cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İş yerimize gelmiş olan müşterilerimizi daima çok güzel bir şekilde ağırlıyoruz. Akıllarına takılmış olan soruları cevaplayarak endişelerinizi tamamen ortadan kaldırıyoruz. Gönderinizi istediğiniz zaman takip edebilmeniz için anlık konum hizmeti veriyoruz. Bu sayede dilediğiniz zaman gönderinizin nerede olduğunu görebilir ve ne zaman alıcısına teslim edileceğiniz öğrenebilirsiniz. Avcılar kurye ayrıca dilediğiniz zaman çağrı merkezimizden bizi arayarak da gönderiniz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

×
Tıkla AraWhatsApp