İçeriğe geç

Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye
Başakşehir Kurye

Alanında uzman çalışan kadrosu ve son model motorları ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız İstanbul Moto Kurye, Başakşehir kurye hizmeti ile de her zaman sizinle. Ulaşımın oldukça zor olduğu İstanbul’da en kısa sürede ve sorunsuz şekilde teslimat yaparak sizleri memnun ediyoruz. Gönderinizi istediğiniz noktaya kısa bir süre içerisinde ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Sizlere daha iyi şekilde hizmet vermek adına gece gündüz demeden çalışıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübeler ve deneyimler ile her zaman sizinleyiz. Başakşehir kurye hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Her zaman ihtiyacınıza yönelik çözümler sunarak beklentilerinizi karşılıyoruz.

Başakşehir kurye hizmetimiz ile pek çok kategoriden ürününüzün taşınmasını sağlıyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz kategorilerden bazıları şu şekildedir:

 • Süpermarket
 • Elektronik ürünler
 • Ayakkabı ve çanta
 • Ev ve mobilya ürünleri
 • Spor ürünleri
 • Çocuk ürünleri
 • Kozmetik ürünleri
 • Moda ürünleri
 • Oto ve yapı market
 • Hobi ve müzik
 • Kitap ve kırtasiye ürünleri
 • Saat ve aksesuar çeşitleri
 • Hediyelik eşya çeşitleri

Başakşehir Kurye Hizmeti

Bunların yanında cüzdan, para, pasaport, ehliyet ve ruhsat gibi gönderilerinizin de taşınmasını sağlıyoruz. Belgenizi evde mi unuttunuz? Acil teslim edilmesi gereken evrak mı var? O zaman doğru yerdesiniz. İstanbul Moto Kurye olarak dosya, evrak, fatura ve belge gibi gönderilerinizi de güvenilir bir şekilde alıcısına teslim ediyoruz. Başakşehir kurye hizmetimiz sayesinde hızlı bir şekilde teslimat yaparak işlerinizin aksamasını önlüyoruz.

Başakşehir kurye hizmetlerimizi her zaman uygun fiyatlardan sunarak da sizleri memnun ediyoruz. Taşınmasını istediğiniz ürünün özellikleri, ürünün teslim edilmesini istediğiniz adresin uzaklığı ve tercih ettiğiniz kurye hizmetine göre uygun bir fiyat sunuyoruz. Aldığınız hizmete göre para ödemenizi sağlıyoruz.

Başakşehir kurye gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Gönderinizi zarar gelmeyecek şekilde yerleştirerek kısa sürede teslim edilmesini sağlıyoruz. Motorlarımızın düzenli bir şekilde bakımlarını yaptırarak sürücülerimizin güvenliğini de ön planda tutuyoruz.

Gönderim nerede? Ne zamana teslim edilir? Doğru kişiye teslim edildi mi? Gibi sorularınız için anlık konum hizmeti vererek sizleri bilgilendiriyoruz. Gönderinizin durumu hakkında sürekli size bildirim göndererek istediğiniz zaman nerede olduğunu görme fırsatı sunuyoruz.

İstanbul Moto Kurye hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolaydır. WhatsApp hattımızdan ya da telefon numaramızdan bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizlere dönüş yapan çağrı merkezi arkadaşlarımız sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınmasını istediğiniz ürünün bilgisini almaktadır.

Daha sonra konumunuza en yakın olan kuryeyi adresinize yönlendirmektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz gönderinizi alarak motoruna yükler ve teslim edileceği adrese doğru yola çıkar. Kısa sürede teslim edilecek adrese ulaştıktan sonra Başakşehir kurye doğru alıcıya ürününüzü teslim eder. Ve hizmetlerimiz ile ilgili dilek ve şikayetlerinizi sorar.

Hizmetlerimizden memnun kalmadığınız bir nokta varsa bunu en kısa sürede hallederek mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz. Garantili bir şekilde hizmet vererek memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz. Sizlerden gelen dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştirip yenilemeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve daha detaylı bir şekilde bilgi almak için dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları teker teker cevaplayarak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Bütçenize göre fiyatlar sunarak ekonomik açıdan da destek oluyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için daima çok çalışıyoruz.

×
Tıkla AraWhatsApp