İçeriğe geç

Kavacık Kurye

Kavacık kurye ile İstanbul Anadolu yakasında bir semtimiz olan Beykoz bölgesi kurye piyasasında önemli bir yere sahiptir. Bu bölgede bir çok kurye firması iş yapmaya çalışmakta ve burada bulunan firmalara teklifler vermektedirler. Bunun nedeni buradaki firmaların son derece kaliteli ve kurumsal bir kimliğe sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı kurye firmaları bilirler ki, kurumsal firmalarla burada kendilerinin çalışması her açıdan da daha iyi gözükmektedir.

Kavacık kurye ayrıca bizim merkezimiz Rüzgarlıbahçe mahallesi’nde olduğu içinde bu bölge bizim için çok değerli bir hale gelmiştir. İş hacmi ve gelişimi yüksek hızla artan bölgenin şehirlerarası kurye işlerini biraz yapmaktayız. İş yerlerinden aldığımız kargoları hava alanlarına yetiştirip, teslim ediyoruz. Artık diğer iller arası mesafe bir güne hatta saate düşmüştür. Bölgede motorlu kuryelerin giremediği bölgelere yani biz gireriz. 

İstanbul Moto Kurye ama bu aşamadan sonra buraya dahada fazla eğilerek, daha uygun fiyat ve daha kaliteli hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı daha verimli bir hale getirme çabası içindeyiz. Yaptığımız tüm çalışmaları titizlik içinde yapmaya devam ederken, Kavacık’tan sonra tüm Beykoz bölgesinde daha düzgün bir hizmet için ise gene çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Bizler bu sektörde çalışma devam edeceğiz. Her gün gelip geçtiğimiz bir yerdir burası.

Kavacık kurye bizde olarak bu gerçekleri görmekten kaçmadığı için ileriye dönük yatırımlarımızı bu bölgeye kaydırarak ileriye daha güvenle bakmaktayız. Bizler İstanbul’ un çoğu mahalle ve semtinde olduğu gibi işite bu gelişme gösteren bölgesi olan bu bölgede de çalışmalarımızı yoğun bir biçimde hızlandırıp,çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bölgesininde kurduğumuz yeni ofis yerimizle hem kuryeler rahatını düşünürüz.

Kavacık kurye en hızlı servis hemde siz müşterilerimizin iş hayatını dahada güvene almaktayız. Kuryeler boşuna yağmurda çamurda beklemeden yeni ofisimizde beklemekte ve rahat etmektedirler. Kuryeler gayet temiz ve  tecrübeli kuryelerden oluşmaktadır.

×
Tıkla AraWhatsApp