Anasayfa » Blog » Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye

Esenyurt Kurye, İstanbulmotokurye.com

Esenyurt kurye hizmeti devam ediyor

Esenyurt kurye değerli İstanbul Esenyurt bölgesindeki Moto Kurye ihtiyacı olan firma sahipleri ve bütün iş yeri sahipleri, Tüm yıl boyunca artık 7/24 hizmetimiz başlamıştır. Halen devam etmektedir. Bölgesi İstanbul dışına daha yakın bir bölge olduğundan buraya ulaşımda gayet zordur. İstanbul Merkezinden mesela Mecidiyeköy istikametinden yaklaşık elli kilometre yol vardır.

Esenyurt kurye bundan dolayı fiyatları yol uzunluğundan dolayı biraz pahallı olmaktadır. Bunun bir sebebi de bu bölgelere fazla gönderi çıkmadığı için çıkan gönderileri teslim eden birde geriye boş döndükleri için daha fazla benzin yakarlar. Bundan maliyet ve zaman kaybı yaşanmaktadır. Bu dolayı tüm kurye firmaları olmak üzere bölgesi artı exra bölgeye girer ve fiyatı daha fazladır.

 

Esenyurt moto kurye size destek oluyor

Esenyurt kurye İstanbul Avrupa yakasında bulunan bir İlçedir. İlçemiz gayet büyük ve görkemli bir alana sahiptir. Genelde boş ve arazi olan bu alanlar yavaş yavas dolmaya yüz göstermiştir. Çatalca Yarımadası üzerinde, Trakya bölgesine yakın bir ilçemizdir.

Esenyurt ilk önceleri Büyükçekmece bağlıydı. Daha sonra yaklaşık  2008 yıllarında birkaç bölgeden toprak alarak kendi başına belediyesi ve ilçesi olmuştur. 2008 yılında seçimlerden önce resmi kararla, Kıraç ile beraber birleşerek ve bikaç bölge daha alarak  büyük bir ilçe haline gelmiştir.

 

Esenyurt motorlu kurye ile yola çıkın

Esenyurt kurye komşuları olarak çevresindeki komşuları şunlardır, Küçükçekmece  ile Büyükçekmece ilçesi, Firuzköy bölgesi ve semti, Avcılar İlçesi, Hoşdere bölgesi ve Hadımköy sınırlarıda vardır. Bundan başka ayrıca hem E-5 Karayolu bu bölgeden geçmekte hemde otoyolu bu bölgeden geçen bağlantı yolu mevcuttur.

Bu buralarda başka  bağlantı yolları da bu bölgelerden geçmektedir. İstanbul İlçelerinden en fazla göç ve yerleşim  alan bölgelerinden bir tanesidir. Çok geniş be alan olarak ta büyük topraklara boş bir araziye sahiptir. Son yıllarda birçok bakımdan gelişmekte olan bu bölgeler 2008 yılında büyük bir belediye olup inşaat sektöründe yapılaşma ve site başlamıştır.

 

Esenyurt acil kurye 45 dakikada

Esenyurt kurye yerleşilmemiş ve içinde bir şey olmayan toprak alanlara sahiptir. Son seçimlere göre yaklaşık nüfusu bir milyona dayanmaktadır. Fakat son yıllarda Türkiye dışından gelen göçler sayesinde bölge artışı yaşamaktadır.

Esenyurt ve çevre mahallelerinde  birçok avm, hastane, futbol sahası, sağlık ocağı, aile sağlık merkezi, gençlik merkezi,Yüzme spor salonları, okul ve hastaneler mevcuttur. Halk arasındaki ismi ile daha önceleri önceki ismi Eşkinöz olan olan bölgesi yetmişlere doğru 1968 yılında resmi kanunla şimdiki ismi olan  olarak değiştirilmiştir.

 

Esenyurt hızlı kurye  en hızlı firma

Esenyurt İlçesi 2016 yılı ile yaklaşık 20 mahalleden oluşmaktadır. Fakat çok büyük alanlara sahip olduğundan bu mahaleler  daha sonraki yıllarda artarak tam iki katına  45 e çıkmıştır. isimleri bayağı çoktur. İstanbul  olarak tüm bu mahalle hizmeti vererek mahalle aralarındaki mesafeler çok uzakta olsa aradaki bağlantıyı sağlamaktadır.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir