Anasayfa » Blog » Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/sultanbeyli-kurye.html

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli kurye burada açıldı. İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçelerden bi tanesidir. Büyük bir alana sahiptir. Lakin ormanlık alanda kırsal bölgeler yoktur. Köy olarak yerleşim merkezi yoktur. Bir tarafında Pendik ilçesi, Bir tarafta Kurtköy ve Sabiha Gökçen Hava alanı, diğer taraftan Sancaktepe ilçesi, eski isimleriyle Samandıra ve Sarıgazi bölgeleri komşularıdır.

Sultanbeyli kurye ilçesine Avrupa yakasından gitmek isteyenler için en kolay yolu Fatih Sultan Mehmet köprüsünden karşıya geçince Ankara yeşil tabela sapağından sapınca Çamlıca gişelerinden çıkınca sağdan ikinci sapak Sultanbeyli sapağıdır.. Ayrıca Ümraniye, Dudullu tarafından Alemdağ caddesi üzerinden de bu bölgeye ulaşılabilir ama yollar çok trafiktir. Sağlam ve dürüst bir hizmet. 

 

Sultanbeyli Moto Kurye Hizmeti

Sultanbeyli kurye ilçesinde sunduğumuz hizmetlerimizin bir kısmı aşağıda sizlerin bilgilerine sunulmuştur. Bizden dilediğiniz servis ile ilgili hizmet talep edebilirsiniz. Her zaman hizmete hazırız. Hem yerleşim merkezi hemde ormanlık alana sahiptir.

Sultanbeyli kurye bölgelerde 7/24 çalışmalarımız sürmektedir. Bu hizmetlerin dışındaki hizmetler için lütfen bizleri arayınız. Lütfen başka kuryelerle, kredi kartı dağıtanlarla karıştırıp aramayınız. Artık bundan sonra bize düşen sağlam bir hizmettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir