İçeriğe geç

Hakkımızda

Bugün var olan kurye firmalarının en eskilerinden olan şirketimiz, 14 yıl önce kuruldu. Özenli ve saygın adımlarla her zaman sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ve en son teknolojik yeniliklerden faydalanarak hareket etmeyi başardı.

Bugün; İstanbul içi motorlu kurye hizmeti, Türkiye geneli toplu dağıtım hizmeti, büyük paketler için arabalı taşıma servisi, acil olmayan gönderiler için ekonomik 24 saat içinde teslim servisi sunduğumuz hizmetler içerisinde yer almaktadır.

Çalıştırdığımız iç ve dış personelimiz; kurye sektörünün en iyi ve başarılı çalışanlarından oluşmaktadır.

Bugüne kadar hiç bir müşterimizden hizmetlerimiz hakkında şikayet almadığımızı büyük bir gururla söyleyebilmekteyiz.

Müşteri portföyümüzün çoğunluğunun hizmet verdiğimiz müşterilerimizin referansları ile oluştuğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Sektörümüzdeki tüm firmaların iş ahlakımıza ve şirketimize göstermiş olduğu saygı, diğer bir gurur kaynağımızdır.

Sizlerin, bizlerden beklentilerinizi iyi biliyoruz ve ödediğiniz bedelin karşılığını fazlasıyla verebilmek için büyük bir özveri içinde hizmet kalitemizden kesinlikle ödün vermeden çalışıyoruz.

Farkımız, bizden alacağınız hizmetin kalitesinde ve derin tecrübemizde yatmaktadır.

Normal kurye servisi…

Gönderileriniz olduğu an hafta içi ve hafta sonu 0532 430 23 37 numaralı telefonumuzu arar, kurye istediğinizi ve gideceği adresi belirtirseniz gönderileriniz bilgisayar ortamında kaydedilerek verilen adrese en yakın kurye, operatörlerimiz tarafından telsiz veya telefonla hemen yönlendirilir.

Kuryemiz en kısa süre içinde size ulaşıp gönderinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaştıracaktır.

Ekspres kurye servisi:

Bu sistemde bölge bazındaki ücretin iki katı tarafınızdan talep edilir. En kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese ulaştırılır. Kurye bu süreleri müşteri lehine kullanır ve en kısa sürede yerine ulaştırmaya çalışır. Varış adresinin yakınlığı, uzaklığı, hava şartları, trafik yoğunluğu ve diğer etkenlere göre ekspres kurye gönderilerinde teslimat süresi yukarıda belirtilen etkenlere göre 15 dakika. ile 2 saat arasında değişebilir.

Gece kurye servisi:

Akşam saat 18:00’den sonra yapacağınız her gönderi çift tarife ile fiyatlandırılır. Daha geç gönderilerde bizleri bilgilendirmeniz gerekmektedir. Taşıma bedeli istediğiniz saate bağlı olarak sizlere bildirilecektir.

Arabalı kurye servisi:

Moto kurye’lerin taşıyamadığı yüklü ve ağır paketin arabalı kuryeler ile teslimatı yapılan gönderi şeklidir. Gönderi ücreti normal ücretinin beş katıdır.

×
Tıkla AraWhatsApp