İçeriğe geç

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye
Tuzla Kurye

Günümüzün gelişen teslimat seçenekleri arasında adından sıklıkla söz ettiren motor kuryeler, zamanınızı en iyi ve kaliteli bir şekilde değerlendirmenizde yardımcı olmaktadır. İstanbul gibi trafik hayatının sıkıntılı geçtiği bir şehirde önemli evrak ve belgelerinizi zamanında yetiştirebilmek oldukça önemlidir.

Tuzla kurye olarak yıllardır vermiş olduğumuz teslimat hizmetlerimiz sayesinde, yıllar içinde İstanbul’un iki yakasında da adımızdan sıklıkla söz ettirmeyi başarmış bulunmaktayız. Müşterilerimizi memnun edebilmek ve güvenlerini sarsmamak adına daima hızlı ve güvenli teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Tuzla Kurye daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan güvenilir bir firmadır. Yirmi yıldır içinde bulunmuş olduğumuz sektörde yapmış olduğumuz sayısız teslimat hizmetlerimiz ile İstanbul’un iki yakasında da müşterilerimizin güvenle tercih edebileceği bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

İstanbul Moto Kurye bünyesinde bulunan yirmi kişilik çalışanlarımızın her birisi de sürücü belgesine sahip ve motosiklet kullanımında profesyonel tecrübelere sahip kişilerdir. Firmamıza ait kuryelerimizin her birisi de yeterli konum bilgisine sahiptir ve teslim edilecek paketleri zamanında istediğiniz adreslere daima güvenle ulaştırmaktadırlar. Zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda firmamıza gelmeden dilerseniz bulunduğunuz adresten de paketlerinizi kuryelerimize teslim edebilirsiniz.

Müşterilerimizin görüşleri firmamız için her zaman büyük bir önem taşımaktadır. Bu sebeple firmamız hakkında detaylı bilgi almak için, görüş ve önerilerinizi belirtmek ve sorunlarınızın giderilmesi konusunda yardım alabileceğiniz bir müşteri hizmetlerimiz daima bulunmaktadır.

İnternet adresimizde bulunan telefon numaramızdan firmamıza ulaşarak kolaylıkla müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Teslimat süreci kadar ürünlerinizin sağlam ve kaliteli bir şekilde paketlenmesine de firmamız oldukça dikkat etmektedir. Haftanın her günü dilediğiniz saatler arasında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Her türlü önemli evrak ve belgelerinizin dışında, acil yetiştirilmesi gereken önemli ilaçlarınızın teslimatında, fabrikalara özel yedek parça teslimatlarında ve sağlıkla ilgili her türlü medikal ürünlerin taşımacılığında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Daha birçok alanda taşınması yasal ve resmi olan her türlü ürünlerin teslimatını yapmakta olan Tuzla kurye gayri resmi ve taşınması yasak olan ürünlerin taşımacılığını yapmamaktadır.

Tuzla Kurye Hizmeti

Tuzla kurye birçok farklı alana özel kurye hizmeti vermektedir. Firmamızın kurye hizmeti sağladığı sektör alanları genellikle şu şekildedir:

● Gümrük kurye

● Tekstil kuryesi

● Yedek parça kuryesi

● Otomotiv parçalarına özel kurye

● Fabrikalara özel yedek parça kuryesi

● Sağlık ürünleri kuryesi

● Acil ihtiyaç kuryesi

7/24 hizmetinizde olan kurye çalışanları daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Yıllar önce İstanbul ile başlayan kurye hizmetimiz, yıllar içinde birçok farklı şehirlere dağılmayı başarmıştır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri ve yoğun ilgileri sayesinde Türkiye’nin birçok şehrinde adını duyurmayı başaran firmamız, yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübeler ile her geçen gün daha da kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Özel gün ve gecelerde davetiye dağıtımı da yapmakta olan firmamız İstanbul içi motor kurye sektöründe aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenli bir hizmet almak isterseniz firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

×
Tıkla AraWhatsApp