İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İstanbul 16 milyonluk nüfusa sahip bir olması nedeni ile trafik sorunlarının sık sık gündeme geldiği bir şehirdir. Hal böyle olunca İstanbul içerisinde bir yerden bir yere ulaşmak insanlar için adeta bir çile haline gelmiştir. Firmalar İstanbul içi gönderilerini bile 2-3 gün içerisinde ancak alıcısına teslim etmektedir. Bu da işlerin aksamasına ve müşterilerin şikâyet etmesine neden olmaktadır.

Tam da bu noktada kaliteli hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. İstanbul Moto Kurye olarak İkitelli kurye hizmetlerimiz sayesinde ihtiyacınıza yönelik çözümleri en iyi şekilde sunuyoruz. Son teknoloji donanımlı motorlarımız ve işini iyi bilen çalışan kadromuz ile sizlere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

İkitelli kurye hizmetimizde diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Taşıma hizmetimizde gizlilik ve güvenlik kurallarına uyuyoruz. Gönderinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşması için tüm tedbirleri alıyoruz.

İkitelli kurye hizmetimiz ile dosya, belge, evrak, para, cüzdan, ehliyet, pasaport, hediyelik eşya, çiçek, davetiye, yiyecek ve içecek çeşitleri, giyim ürünleri, teknolojik ürünler, sağlık ürünleri ve daha pek çok ürünün taşınmasını sağlıyoruz. Patlayıcı, yanıcı ve taşınması yasak olan ürünlerin taşıma hizmetini gerçekleştirmiyoruz.

Gönderilerinizin taşınırken gizliliğine önem veriyoruz. Bilgilerinizi saklı tutarak kimseyle paylaşmıyoruz. Kurye hizmetlerimiz ile sadece taşıma hizmeti değil aynı zamanda sizlere vakit kaybettiren gümrük ve konsolosluk işlemleri gibi işlemlerinizi tamamlıyoruz. İşlemleri sizin adınıza tamamlayarak sürekli sizi bilgilendiriyoruz.

İstanbul Moto Kurye olarak her zaman teknolojiyi yakından takip etmeye ve ihtiyacınıza yönelik çözümler bulmaya devam ediyoruz. İşlerinizi kolaylaştıracak yenilikler yaparak hizmetlerimizden %100 memnun şekilde ayrılmanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli moto kurye hizmetlerimizde size daha iyi şekilde yardımcı olmak için kuryemiz ve destek ekibimiz takım çalışması yapmaktadır. Destek ekiplerimiz yolun durumuna göre kuryemizi yönlendirerek trafiğe takılmadan en kısa sürede teslimat yapmasını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz sırasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırarak mağdur kalmanızı önlüyoruz. Garantili bir şekilde hizmet vererek her zaman yanınızda oluyoruz. İkitelli kurye hizmetlerimiz ile gönderilerinizi İstanbul’un her noktasında güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

Gönderinizi istediğiniz zaman takip edebilmeniz için anlık konum hizmeti sunuyoruz. Ayrıca dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayarak da gönderinizin son durumunu sorgulatabilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz her konuda sizlere yardımcı olarak endişelerinizi ortadan kaldırmaktadır. Sizlere detaylı bir şekilde bilgi vererek hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlamaktadır.

Kalitemizden herkes yararlanabilsin diye fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutuyoruz. Fiyatlarımızı aldığınız hizmete göre belirleyerek gereksiz ücretler ödemenizi engelliyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken göz önünde bulundurduğumuz durumlar şunlardır:

  • Gönderinizin ağırlığı, uzunluğu ve diğer özellikleri
  • Gönderinizin teslim alınacağı konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki uzaklığı
  • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti
  • Tercih ettiğiniz motor modeli

Bu durumları göz önünde bulundurarak makul fiyatlar belirliyoruz. Her bütçeye hitap ederek sizlere ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar düzenleyerek de avantajlarımızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

İkitelli kurye fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden yararlanmak için dilediğiniz zaman bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz iş yerimizi ziyaret ederek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve daha önce yapmış olduğumuz işler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

×
Tıkla AraWhatsApp