İçeriğe geç
İstanbul Moto Kurye

Fatih kurye hizmetleri, İstanbul’un tarihi yarım ada olarak adlandırılan kısmında faaliyetlerini sürdüren firmamızın insanların ihtiyaçlarına karşılık vermek için gerçekleştirdiği hizmetlerdir. Bizler insanların evlerinden hiç çıkmadan göndermek istedikleri bir şeyler varsa onları evlerine kadar gelip alabiliyor ve istedikleri yere hızlı bir şekilde götürerek teslim ediyoruz. Teslimatı gerçekleştirdikten sonra müşterimize bilgi vererek aklının pakette kalmasını istemiyoruz. 

Fatih kurye ekipleri alanının en usta motorculardan oluşmaktadır. Böylece insanlarla dolu sokaklardan geçerken kaza riski en aza indirilmeye çalışılmıştır. En iyi sürücülerin yanında en iyi motorlara da sahiptir. Fatih hızlı kurye ekiplerinin en iyi hizmeti vermelerini sağlamaktadır. Böylece hızlı ve tecrübeli sürücüler İstanbul’un her yerine ulaşma konusunda pek sıkıntı yaşamamaktadırlar. 

Fatih kurye ilçe yüz ölçümü bakımından çok büyük ve tam merkezde yer aldığı için dört bir yerden ilçeye ulaşım sağlanabilmektedir. Kabataş Bağcılar tramvay hattını kullanarak ulaşım. Gerçekleştirebileceğiniz gibi deniz yollarını da kullanarak ilçeye gelmeniz mümkündür. Bunun için Eminönü iskelesini kullanabilirsiniz. Ayrıca ulaşımınızı sağlamak için bir çokotobüsü ve minibüs hattı da sizin hizmetinize sunulmuş durumdadır.

İstanbul Moto Kurye olarak bunlarla birlikte Marmaray da sizin için uygun bir toplu taşıma aracı olabilir. Ayrıca Halkalı – Eminönü tren hattı ile de ulaşabilirsiniz ancak bu hat yenileme çalışmaları nedeni ile uzun süredir hizmet vermemektedir. Bütün bunlarla beraber ilçede teslimat gerçekleştirmek zordur çünkü sokaklar gerçekten dar ve kalabalıktır. Bu yüzden ürün gönderme konusunda sizlere en iyi yardımcı olabilecek firmanın Fatih kurye olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Fatih kurye bu ilçe İstanbul’un merkezi sayılmaktadır çünkü şehir bu ilçede kurulup gelişmeye başlamıştır. Tarihi yarımada ya da Suriçi olarak bilinen Fatih, İstanbul Boğazı, Zeytinburnu, Haliç ve Eyüp ile sarmalanmış bir ilçedir. 2008 yılına kadar tarihi yarımada Fatih ve Eminönü olarak iki ilçeden oluşmaktaydı fakat bu yılda Eminönü ilçe olmaktan çıkarılarak tarihte olduğu gibidir.

Fatih acil kurye ilçesine bağlanmıştır ve böylece tarihi yarımada tek ilçeden oluşur hale gelmiştir. 57 mahalleden oluşmakta olan bu ilçede kırsal yerleşim bulunmamaktadır. İlçe adını 1453 yılında Fatih Sultan Mehmet’in şehri fethetmesinden sonra almıştır. İlçe tarih bakımından İstanbul’un en önemli ilçesidir çünkü külliyeler, camiler, hanlar ve hamamlar bu ilçede yer almaktadır.

Fatih kurye olarak işimiz var. Tarih olarak burası Osmanlı  yüz yıllar boyunca yönetildiği Topkapı Saray’ı ve uğruna şehrin fethedildiği Ayasofya bu ilçede yer almaktadır. Bu durum Fatih kurye hizmetlerinin kullanımını arttırmaktadır.

Fatih acil kurye ilçedeki sokakların büyük çoğunluğunun dar olması ve bazılarını trafiğe kapalı olması ekiplerinin öneminin artmasını sağlamaktadır ekipleri görevlerini yerine getirmek için kalabalık insan topluluklarının arasından dikkatli ve hızlı bir şekilde geçebilmektedirler. İlçenin tarihi bir yer olması onun insanlar tarafından akıma uğramasını sağlar.

×
Tıkla AraWhatsApp