İçeriğe geç

Sakarya Kurye

Sakarya kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. Adapazarı İstanbul kurye servisi ile iki saatte adrese teslimat sağlanır. İstanbul’dan günde iki defa Sakarya iline gidip gelerek güzel bir  motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Moto Kurye burada da çalışır. Buranın ilçeleri şunlardır, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı dır. Sakarya nın en büyük ilçesi Adapazarı ve Serdivan. Sakarya ile bizler 

Adapazarı kurye her gün yaklaşık en az iki  defa Sakarya’ ya kurye servisimiz bulunmaktadır. Yani her gün iki kurye Sakarya İstanbul arasında servis yapmaktadır. İstanbul ile bu şehir arasında en tecrübeli ve ne güvenli hizmeti ancak bizden alabilirsiniz. 

Sakarya kurye size doğru giderken gönderileri taşımak için giderken, diğer kurye Sakarya dan İstanbul’a doğru oradan İstanbul’a gelen işlerinizi getirmektedir. Sakarya kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp Sakarya ya teslim etmektedir.

×
Tıkla AraWhatsApp