Anasayfa » Blog » Maltepe Kurye

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye, istanbulmotokurye.com

Maltepe Kurye 

Maltepe kurye, İstanbul Anadolu yakasında bulunan güzide bölge ve İlçelerimizden bir tanesidir. İlçemiz genel olarak büyük bir ormana sahip olsa da genede yerleşim merkez bayağı büyük bir alandadır. Bölge E-5 Kara yolu üzerinden Küçükyalı semtimizden başlayarak sahile ve E-5 den Başıbüyük tarafına ormanlık bölgesine kadar devam eder.

Maltepe kurye komşuları olarak Ankara  ilerisinde Cevizli, Kartal bölgesi, Üst taraftan o bölgesinden Ataşehir ilçesi, daha ilerden orman tarafının sağ tarafından Sultanbeyli ilçesine, sahil kısmından Küçükyalı

Maltepe kurye Bostancı bölgesinden Kadıköy ilçesi ile bağlantıları ve sınırları vardır. Yeditepe Üniversitesi, burası sınırları içine girmektedir. Orman içinde Maltepe üniversitesi bulunmaktadır. Yukarıda Süreyyapaşa göğüs hastanesi vardır.

 

Maltepe moto kurye

Maltepe kurye ilçeye birçok yoldan gidilebilir. Maltepe denince akla hemen hemen herkesin aklına E-5 Küçükyalı sapağından sonra gelen Maltepe köprüsü ve sahile inen yol güzergahı gelmektedir.

Aslında bu bölge daha geniş bir alana sahiptir. Kozyatağı Bostancı E-5 yolundan buraya gidilebilir. Ayrıca Kayışdağı buraya inilebilir. Sizin ne tarafa gittiğinize başlıdır. Kartal istikameti gelirken gene yol üstüdür.

 

Maltepe Motorlu Kurye 

Maltepe kurye çalışmalarımız bu bölgede dahada çok yoğun bir şekilde sürmektedir. Buradaki çalışmalarımıza dahada değer vererek özen gösteriyoruz. Maltepe bölgesinde, hizmetinin yanında işlerimiz ve  işlerimizde çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir