Anasayfa » Blog » Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/

Üsküdar kurye nasıl çalışıyor?

Üsküdar kurye nasıl çalışıyor? İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Üsküdar İstanbul’un bir ilçesidir. Görülecek ve gezilecek bir çok yer ve mekan bulunmaktadır. Üsküdar tarihi ve eski bir ilçedir. Üsküdar birçok tarihi yapı, camiler bulunmaktadır. Üsküdar sahil ve kıyı İlçelerinden bir tanesidir. Üsküdar en meşhur mekanı Üsküdar Kız Kulesidir. Kız kulesi Üsküdar sahilden Kadıköy Harem istikametine giderken sağ tarafta kalmaktadır. Gerçekten de güzel bir yerdir.

Üsküdar kurye en hızlı çalışma. Tam karşısında kaldırım ve yay yolunun orada merdivenlere sedirler serilmiş ve oturma geri yapılmış bir cafe vardır. Orada oturup çay içmek kız kulesine bakarak dinlenmek güzel bir duygu, Herkese tavsiye ederim. İstanbul£un gezilecek görülecek yerlerinden bir tanesidir. Kurtlar Vadisi Dizisinde Üsküdar Kız kulesi çok gösterilirdi. Benimde beğendiğim mekanlardan bir tanesidir. Aslen bu bölge deniz ile iç içe olduğu için güzel ve on numara bir temiz bir görüntü oluşturmaktadır.

 

Üsküdar moto kurye nereye kadar gidiyor?

Üsküdar moto kurye nereye kadar gidiyor? Üsküdar da çok tarihi ve eski mekanlar olmasına rağmen benim gittiğim bir mekanda Üsküdarda Mimar Sinan yaptırdığı Mihrimah Sultan Camidir. Üsküdar sahile inerken meydanda kalan cami gerçekten çok güzel ve huzur dolu bir yerdir. Caminin tam yanında önceden irili ufaklı çayhaneler, kahvehaneler vardı. Oralarda çay, kahve içer otururduk. Çok güzel bir huzuru ve tadı vardı. Fakat en son gittiğimde çayhaneler halini almış lüks kafe haline gelmiş çaylar ve kahvelerde bayağı zamlanmıştı.

Üsküdar kurye tabi ki her şeyde olduğu gibi buralarda bence manevi iklimini ve eski havasını kaybetmiştir.  Üsküdar ilçesi tarihi ve eski bir ilçe olmakla beraber yeni motifleride barındıran bir ilçedir. Tarihin bağrından çıkan birçok eserlere sahiptir. Özellikle Osmanlı zamanında yapılan bir çok eser hala gün yüzünde burada böylece durmaktadır. Bizler  olarak Üsküdar İlçesine daha çok bir değer vermekteyiz. Bu değer yüzünden bu bölgeye eğilimimiz dahada artmakta ve hizmetlerimiz dahada fazlalaşmaktadır. 

 

Üsküdar motorlu kurye ilçesine nasıl giderim

Üsküdar kurye ilçesine nasıl giderim. Boğaziçi Köprüsü Anadolu yakası çıkış yolu üzerinde sağ taraftan sahile kadar geniş bir yerde bulunmaktadır. Birçok semtin uğrak noktası haline gelmiştir. Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye, Şile Yolu, Çamlıca, Altunizade, Uzunçayır, Kozyatağı, Kısıklı Bağlantı yolu üzerindedir. Son yıllarda büyük miktarda gelişen semt popüler hale gelmiştir. İlçenin içersinde çok lüks siteler ve yapılar mevcuttur. İlçe nin nufus 2015 itibariyle 500.000 üzerinde olup, son Suriye lilerinde gelmesi ile yaklaşık 600 bini aşmıştır.

Üsküdar motorlu kurye olarak tüm Üsküdar’ın mahallelerini adım adım bilmekteyiz. Üsküdar kurye çalışmalarını Üsküdar da iki kısıma ayırmıştır. Birincisi normal gönderilerdir. Normal gönderiler gün içinde üç veya dört saat içerisinde Üsküdar’dan aldığımız işlerinizi gittiği yere teslim etmektedir. Acil ve express gönderilerde bir buçuk iki saat içerisinde teslim ediyoruz. Gönderileri teslim ettiğimiz zaman isim ve soyad ile imza alıp, müşterilerimizi arayıp kime teslim edildi ve saat bilgisi söylenmektedir.

 

İlçesinin mahalleleri  2016 itibariyle 33 tanedir

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi,

Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi

 

Üsküdar kurye hizmetlerimiz nelerdir?

1- Normal Gün içi Kurye Hizmeti

Üsküdar motorlu kurye aldığımız tüm moto kurye işlerini gün içinde mesai saatleri içerisine kadar teslim etme olayına denir. Gün içi normal teslimat ücretimiz en uygun kurye hizmetimizdir.

 

2- Acil Veya Expres Kurye Hizmeti

Üsküdar motorlu kurye yollayacağınız kurye işlerini İstanbul ilçelerinin uzaklığına göre 30 dk ia 90 dakika arasında alıp teslim ediyoruz.

 

3- Vip Kurye Hizmeti

Üsküdar motorlu kurye yollayacağınız  evraklarını, eşyalarınızı paketlerini aldığımız gibi teslim ediyoruz. Sadece sizin işinizle ilgilenip başka iş almıyoruz. Yollayacağınız iş dakikalık, saatlik veya günlük olabilir. Bu hizmetin fiyatı en yüksek kurye hizmetidir.

 

Üsküdar acil kurye fiyatları ne kadar?

Üsküdar acil kurye fiyatları ne kadar? Bu hizmetleri vermekte olan firmamız bu bölgede yaşayan insanların istedikleri bir ürüne saatler hatta dakikalar içerisinde ulaşabilmesi için çalışmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetten yararlananlar çok memnun kalmakla birlikte bir sonraki teslimatlarında da bizi tercih etmektedirler. Siz de firmanız için bizimle çalışmayı düşünebilir ve avantajlı hale gelebilirsiniz.

Üsküdar hızlı kurye burada yaptığımız çalışmalar İstanbul ilçelerinin diğer taraflarında yaptıklarımızdan daha fazla ve daha büyüktür. Bunlar arasında  hizmetlerimiz kendi arasında üçe ayrılmaktadır.  ile bu ilçesinde şu anda 2017 yılı itibariyle otuz üç adet mahalle vardır. Bu mahalleler aşağıda belirtilmiştir. Hizmetlerimiz devamlı ve süreklilik arz etmektedir. Ve bazı bölgelerde yedi yirmi dört saat hizmet vermekteyiz.

 

Üsküdar kurye nasıl bir servis sunar?

Üsküdar kurye nasıl bir servis sunar? Sadece bu ilçe için değil İstanbul’un her tarafı için hizmet veren Üsküdar kurye, alanının en iyi motor sürücülerin sahiptir. Motorların bakımlarını düzenli olarak yaptıran ve son model motorlara sahip olan bu firma hizmetlerin aksamaması için üzerinde düşenleri zamanında yaparak her şeyin yolunda olmasını sağlamaktadır. Sizlere bu alanda verdiğimiz hizmet bizim için en önemli şeydir. Bu işin gerekliliklerini yerine getirerek sizlerin beğenisini kazanacağımızı bilmekteyiz.

Üsküdar moto kurye  bu bağlamda Üsküdar hızlı kurye ekipleri olarak trafik dinlemeden bize verilen görevleri yerine getirmek için çalışmaktayız. İstanbul’un en yoğun ilçelerinden biri olan burada hizmet vermenin zorluğunu biliyoruz ve bunun en iyisi olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Fiyat konusunda ise insanların cebini yakmayacak ortalama bir fiyat belirlediğimiz için insanlar tarafından beğeni ile karşılanan hizmetimizin devamlılığını sağlamak için çalışmalarımız devam etmektedir. Üsküdar expres kurye alanında en iyisi olduğumuzu size kanıtlamak için yapmanız gereken sadece bizimle bir kere çalışmaktır.

 

Üsküdar kurye hız olarak ne kadar çabuktur?

Üsküdar kurye hız olarak ne kadar çabuktur? Hız olarak bizler güler yüzlü personelimizle sıcak tebessümlerle paketleri sizlerden alarak göndermek istediğiniz yere aynı güler yüzlülük ve tebessüm ile iletiyoruz. Personelimiz ondan istediğiniz her şeyi yerine getirmeye hazır olup paketlerinizin güvenliği konusunda çaba sarf etmekte, onlara zarar gelmemesi için gerekli bütün önlemleri almaktadır. Bu bağlamda eğer önemli bir evrak teslim edecekseniz bunu personelimize söyleyebilir o paket konusunda daha da dikkatli davranmasını ve yerine en kısa sürede ulaştırmasını isteyebilirsiniz. Personelimiz bunu hemen yerine getirecektir.

Üsküdar kurye ilçesi ulaşım, boğaz kıyısında olan nadide ilçelerdendir. Bu ilçeye ulaşmak için metrobüs kullanarak Altunizade durağından inebilirsiniz. Burası da ilçeye bağlı bir semttir. Ancak sahil kesimine ulaşmak istiyorsanız Marmaray ya da vapur kullanabilirsiniz. Bütün bunlar karada yaşanan trafik sorununu çözmek için oluşturulmuş toplu taşıma yöntemleridir. Ancak trafik sorunu halen devam etmektedir. Bu durum Üsküdar hızlı kurye hizmetlerinin gelişmesine vesile olmuştur. Çünkü burada yaşayan insanlar ya da burada iş yapan kişiler acil veya önemli paketlerini göndermek için, acil veya önemli olmasa da ürün gönderiminde bulunmak kolaydır.

 

Üsküdar motorlu kurye tarihi çok önemser

Üsküdar motorlu kurye tarihi çok önemser. Üsküdar, Anadolu yakasının incisi sayılabilecek bir ilçedir. Hızla gelişen aynı zamanda geçmişten gelen tarihi dokuyu da değiştirmeden aynı şekilde insanlara sunan ilçe, Kız Kulesi gibi özel yerleri ile insanların akınına uğramaktadır. Avrupa yakasında olan Beşiktaş’a ulaşımın çok kolay olması aynı zamanda Marmaray durağının bulunması ilçenin gelişimine bir hayli katkı sağlamıştır. Fakat devam eden yol çalışmaları ve kentsel dönüşüm faaliyetleri ulaşımı olumsuz yönde etkileyen faktörlerdendir. Bu durum nakliye sistemini de oldukça etkiler. Bir çok yerde yolların tek şerit olması nakliye firmalarının yavaş olmasına neden olmaktadır.

Ancak faaliyetleri bu sorunun çözülmesi için önemli bir adımdır. Hızlı teslimat arayanların bir numaralı adresi olan insanlara en acil zamanlarda istediklerini getirerek ya da göndermek istediklerini yerine ulaştırarak hizmet vermektedir. Bunun için kargo şirketlerinin ne kadar yavaş olduklarını görmüşler ve  ekiplerine yönelmişlerdir. Böylece teslimatlarının hızlı olmasını sağlayan kişiler zamanda tasarruf yaparak istedikleri teslimatların ivedilikle gerçekleşmesini sağlarlar.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir