İçeriğe geç

Bahçelievler Kurye

İstanbul Moto Kurye

Bahçelievler kurye sizlere daha iyi hizmet verebilmek için acilen kurulmuştur. 2010 yılında kurulmuştur. İlk başta hızlı ve acil gümrük işleri için kurulan servisimiz zamanla büyüyerek bütün kurye sektörleri içinde hizmet vermeye başlamıştır.

Bahçelievler kurye Bahçelievler bölgesi hariç çevre semtlere de hizmet vermeye başlamıştır. Bölgede artan iş ve ticaret hacminden dolayı Kurye ihtitacı artmaya yzü göstermiş bundan dolayıdır ki biz  olarak çevre bölgelere gideriz. 

Bahçelievler moto kurye hizmet vermek suretinde kalmışızdır. İş olarak hizmet alanlarımız şunlardır. Şirinevler, Kocasinan, Ataköy, Bakırköy, Yenibosna, Haznedar, Soğanlık, Yayla, Yeşilköy Havaalanı Kurye.

İstanbul Moto Kurye değer veriyor . Bahçelievler , İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan ortalama geniş bir ilçesidir. E-5 Karayolu üzerinde Merter, Sefaköy, Güneşli sınırları arasında kalan bölgedir. Diğer taraftan Bağcılar ve Güngören ilçesiyle sınırdır.

Aşağı sahil tarafından ise Bakırköy ile sınırı vardır. Bahçelievler İlçesinin birçok mahallesi bulunmaktadır. Bahçelievler ilçesinin en yoğun bölgesi Talatpaşa caddesi, Adnan Kahveci bulvarı, Dereboyu caddeesi,

Bahçelievler motorlu kurye Mithatpaşa caddesi ve Bağcılar caddesidir. Bahçelievler nüfus olarak İstanbul ilinin en kalabalık ilçelerinden biridir. Belkide son durumlardan sonra en kalabalık ilçesi olabilir. Bahçelievler belediyesi bölge olarak iyidir.

Bahçelievler acil  kurye Cumhuriyet mahallesi, Çobançeşme mahallesi, Fevzi Çakmak mahallesi, Hürriyet mahallesi, Kocasinan mahallesi, Merkez mahallesi, Siyavuşpaşa mahallesi, Soğanlı mahallesi, Şirinevler mahallesi, Yenibosna mahallesi vardır.

Bahçelievler kurye Merter keresteciler sitesi, Ömür, Talatpaşa Semti, Üçevler, Ünverdi semti, Yayla semti ve mahallesidir. İstanbul moto kurye her geçen gün dahada büyüyen bir firma haline gelmiştir.

Bahçelievler acil  kurye Zafer mahallesi orta direk ve alt tabaka vatandaşlar var. oturduğu yer olmasına rağmen kira fiyatları burada bayağı pahallı. Burada orta direk ve alt tabaka vatandaşların oturduğu yer olmasına rağmen kira fiyatları burada bayağı pahallı.

Bahçelievler kuryehizmet semtleri. Camlıkahve semti, Bağcılar tarafında, Çalışlar Semti, Haznedar semti, Bahçelievler merkez Tarafında, Kuleli semti Yenibosna tarafındadır.

×
Tıkla AraWhatsApp