İçeriğe geç

Haramidere Kurye

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye Hizmetimiz, Haramidere Kurye servisine başlamıştır. 2010 yılından başlayarak burada devamlı bir potansiyel oluştuğu için hizmetimiz alanı içine gelmiştir. Tabiki önceki yıllarda da burada hizmetimiz devam etmekteydi. Fakat bu yıldan sonra daha ciddi çalışmalarla bu bölgeye hizmet verme gereği duyduk. Çünkü hem buradaki mevcut müşterilerimize geç kalıyorduk, hemde yeni müşterilerimize yetişmekte ise zorluk çekiyorduk.

İstanbul Moto Kurye  hizmetimizle bütün bu aksaklıklar son bulmuş oluyor. Şimdi burada devamlı duran, hazır bekleyen moto kurye elemanlarımız, bu bölgede çıkan işleri, en kısa zamanda alıp zaman kaybetmeden diğer bölgelere giden kurye arkadaşlarımıza devam etmesi için devir etmektedirler. Böylece ne müşterilerin paketleri geç alınmış oluyor, nede yerine geç gitmiş oluyor. Böylelikle müşteri memnuniyeti yerine gelmiş oluyor.

Yani bu bölgedeki ofisimizde olan kurye elemanlarımız, gelen adreslere hemen  devam ediyorlar. Adresteki işleri hemen alıyorlar. Daha sonra bu bölgeye kurye, kargo, evrak teslim etmeye gelen diğer elemanlarımızdan buraya gelen işleri alıp, diğer bölgelere giden, müşterilerimizden aldığımız işleri yani gönderileride o arkadaşa teslim ediyorlar. Böylece ne alım işinde nede teslimat işinde bir aksaklık yaşanmıyor. Bu bölgenin kurye literatüründe bölge dışı olduğu için ayrıca normal fiyatın dışında birde extra ücreti bulunmaktadır. Bu fiyatlar yaklaşık yirmi yıl önce hatta daha fazla bir zamanda hazırlanmış fiyatlardır.

Haramidere İstanbul Avrupa yakasında bukunan bir semt veya bölgenin adıdır. Burası İstanbul’un Çatalca tarafında bulunan yerelerinden biridir. İstanbul çevreyolu üzerinde bulunmaktadır. Esenyurt Belediyesine bağlıdır. Avcılar E-5 den Beylikdüzü, Büyükçekmece istikametine doğru giderken, Esenyurt sapağını geçtikten sonra başlayıp, yukarı doğru Beylikdüzü bölgesine kadar olan bölgeye denir. Dediğimiz gibi Çevre yolundan gidilerek buraya varılır.

Tem oto yolundanda gidilir ama yolu uzatmış olunur. Fakat o taraflarda bulunan insanlar içinde Tem Otobanından, Avcılar, Esenyurt sapağından sapılınca bağlantı yolundan direk buraya gelinmektedir.

Haramidere bölgesi trafik olarak akşam üzeri ve günün belirli vakitlerinde çok yoğun olmaktadır. Avcılar ve Beylikdüzü trafiği bu bölgeyi zorlamaktadır. Fakat bizim için sorun değildir. Bizler görevimizi yapmaya çalışıp, her koşulda çalışıyoruz.

×
Tıkla AraWhatsApp