İçeriğe geç

Kayaşehir Kurye

İstanbul Moto Kurye

Kayaşehir kurye ile sağlam hizmet. Burası bölgesi mi diyelim, ilçesi mi yoksa semtimi diyelim bilemiyoruz. Ama şu bir gerçek ki İstanbul içinde yapılan çok büyük yerleşim birimlerinden biri de burasıdır. Başakşehir ilçe olduktan sonra buraya bağlanmış bir yerdir. Git gide dolmaya başlayan yaklaşık 20 milyonluk şehir olan İstanbul’un rahatlaması için kurulan bu şehir yüksek miktarda konut ihtiyacını karşılayacaktır.

Fakat buralarda konutları ihtiyaç sahipleri mi yoksa gene zengin zevat mı alıyor da kiraya veriyor bunları bilmek zor değildir. İşte bu yer yani Kayaşehir moto kurye çalışma bölgesi gelişmesini daha fazla ve çok  tamamlayamamış olsa da doluluk oranı son derece yüksek hale gelmiş, insanlar yerleşmeye başlamış ve dolmaya başlamış gibi görülmektedir. Fakat daha ileride bununda çok zor olacağını düşünüyorum.

Kayaşehir kurye ile bu özel bölgesi İstanbul Başakşehir kurye merkez bölgesinin 1-2 kısımlarının olduğu tarafta bulunmaktadır. Burası Arnavutköy, Esenyurt ve Göktürk Pirinççi bölgelerinin tam ortasında bulunan bir bölgedir. Buralara yakın zamanda gittiğim zamanda inceleem fırsatı bulmuştum. Bu bölgeye Başakşehir üzerinden gittiğimde sağda ve sol taraflarda hala boş arazi ve alanların olduğunu gördüm.

Başakşehir kurye bu bölgeler ileriye doğru zamanla dahada gelişeceğinden şimdiden İstanbul Moto Kurye olarak buralara yatırım yapma kararı almış bulunmaktayız. Aylık olağan toplantımızda belirlediğimiz bölgelerin başında burası gelmektedir. Bu bölgedeki iş potansiyelinin yüksek olduğu kanaatine varıp burada bir ofis açma kararını aldık. Burası yüksek sayıda kont barındıran bi şehir bölgesidir.

Kayaşehir moto kurye buradaki çalışmalarımız fiyat bakımından diğer bölgelere göre  daha yüksek olması muhtemeldir. Hatta buraya evrak alışverişi ve kurye işimiz olduğu zaman fiyatları yüksek tuttuk. Çünkü bu bölgeye giden kurye gidişi ve dönüşü hayli zaman aldığından, zaman kaybı ve uzun yol aralığından dolayı bu kararı aldık. Zaten piyasaya baktığımız zamanda görülüyor diğer firmalar aynı fiyatlarda taşıma yapmaktadır. Çalışmalar hızlı bir şekilde sürecektir duyurulur.

Galiba Kayaşehir kurye buralarda ileriye doğru betonlaşarak şehirleşecek diye çok fazla  düşünmüştüm. Bölgenin yolları fazla kaliteli değil. Giderken çalışmalar olduğu halde araçların yolları kötüşeştirdiğini gördüm. İnşaat daha çok  alanlarındaki bu harfiyat ve beton mikserlerinin biraz daha dikkat etmesi yada ettirilmesi lazım olduğunu söylemek isterim. Kayaşehir kurye servisi bu tarafa çok yakın bulunmaktadır.

×
Tıkla AraWhatsApp