İçeriğe geç

Beykent Kurye

İstanbul Moto Kurye

Beykent kurye Beylikdüzü ilçesine bağlı bir bölgenin adıdır. Beylikdüzü ilçesi, İstanbul’ un en batısında bulunan ilçelerden bir tanesidir. Bu bölge en yüksek oranda gelişen ilçelerin başında ilk sıralarda gelmektedir.

Beykent kurye dolaysıyla bu bölge içinde bulunan Beykent bölgesi, genel olarak konutların, sitelerin yoğun olarak bulunduğu merkezlerden biri haline dönüşmüştür. Burada daha birçok yeni unsurlar ve yeni bir çok çalışmalar bulunur ve vardır.

Beykent kurye son yıllarda burası yüksek derecede göç almış ve nufusu gayet çoğalmıştır. Daha geriye gidersek bu bölgenin gelişmesinin nedeni 1999 depremine dayanmaktadır. Zincirlikuyu bölgesinden  ta burya kadar metrobüs ulaşmaktadır.

Bu depremden sonra insanlar, mütahitler bu bölgeye yoğun rağbet etmişler ve buralarda daire ve arsa fiyatlarının düşmesi neticesinde ucuza ara ve konut bolluğundan dolayı müthiş derecede göç almıştır. Beykent ve Beylikdüzü bölgesinde ayrıca metrobüs vardır.

Beylikdüzü kurye bu göç akımından sonra buralara sonradan müthiş yatırımlar yapılmış ve bunun neticesinde bu bölge bayağı gelişmiş ve büyümüştür. Bu bölge E-5 Karayolu üzerinde olduğu için de başka bir artıya sahiptir.

Bu artılardan bir tanesi burada bulunan büyük kuledir. Bu kuleye 2017 senesinde bir helikopter çarpmış ve ölenler olmuştur. Bu kule çok yüksek bir yapıdır. Başka artılardan bir tanesi de burada bulunan Tüyap sergi ve Fuar alanı merkezidir.

İstanbul Moto Kurye olarak Beykent acil kurye çalışmalarımızın geçmişi aslında 2000 li yıllara dayanmaktadır. Bizler o zamandan beridir buralarda çalışma yürütmekte olup bu bölgeyi çok iyi bilmekteyiz. Buralarda oturan ve buraları cadde cadde sokak biliriz.

Beykent acil kurye sokak bilen bir çok arkadaşımız, çalışanımız mevcuttur. Bundan dolayı buradaki gelişmelerden sonra bu bölgeye bir geçiş ofisi yani toplanma ofisi açmaya karar verdiğimizde yıl 2010 tarihini göstermekteydi.

Beykent hızlı kurye servisi buradaki hizmetlerimiz arasında birçok diğer Kurye hizmetlerinin yanı sıra özellikle Uçak kargo hizmetimiz ön plana çıkmaktadır. Buralardan Şehirlerarası yollanılan her türlü paket, evrak ve gönderi işlerini şehir dışına yolluyoruz.

Bunu da uçak kargo ile Hava alanlarına giderek yapıyoruz. Ayrıca bu bölgelerde oluşan yoğun trafikten dolayıda Beykent moto kurye hizmetimiz olarak acil çalışma göstermekteyiz. Size burada her türlü destek sağlanacaktır.

Beykent express kurye ile İstanbul Beylikdüzü Beykent bölgesine, birinci çevre yolu üzerinden hiç bir yere sapmadan direk Beylikdüzü içine kadar gidilmektedir. Buralara varınca zaten Beykent sapağı karşınıza çıkacaktır.

Tem Oto yolundan ise Hadımköy gişelerden çıktıktan sonra yaklaşık bir on km sonra buraya ulaşılmaktadır. Beylikdüzü’ nden sonra ise Büyükçekmece ilçesi gelmektedir. Bu merkezde büyük oranda uluslar arası fuarlar yapıldığı ve düzenlendiği için yüksek miktarda ziyaretçi çekmektedir. 

×
Tıkla AraWhatsApp