İçeriğe geç

Yeniköy Kurye

İstanbul Moto Kurye

Yeniköy kurye bölgesine gelmeden İstinye semti bulunmaktadır. Yeniköy semtinin Sarıyer tarafına bitiminde ise Kalander semti bulunmaktadır. Daha ilerisi ise Tarabya semtidir.

Yeniköy motorlu kurye servisi başladı. Konuşulan bu Sarıyer ilçesinin bölgesinde  bu bölgede birçok meşhur ve ünlülerin yeri vardır. Bir çok tanınmış sima bu semtte oturur.

Yeniköy moto kurye eski başbakanlardan Tansu Çiller burada oturmaktadır. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Huber köşkü de bu bölgededir. Irak ve Avusturya konsoloslukları da burada yer almaktadır.

Bizler bu bölgesinde daha çok elit yada yüksek gelirli insanlar oturmaktadır. Buranın sahil kısımları hariç üst kısımlarında da değişik siteler bulunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye ile burada evler sitesi yukarıda Havuzlu bostan sokaktadır. Sahilde bir adet motosiklet satış ve tamir yeri de bulunuyor. Bu bölgede bir kaç tane daha site daha mevcuttur. Yeniköy kurye servisi güvenli ve sağlam çalışır. Bizim ile ile bu bölgesine Tarabya dan yada İstinye tarafından gidilir gibi daha üst taraftan Ferahevler bölgesinden de inilebilir. Yeniköy acil kurye servisi güvenli ve sağlam çalışır

Yeniköy kurye boğaz semtinin tam karşı kıyısındaki boğaz semti de Beykoz ilçesine bağlı Çubuklu semtidir. Tarihi ve eski binalarla dolu olan bölge bir tanesidir. Güzel ve hoş bir bölgedir. Değişik bir havası vardır. Yani güzel ve hoş bir yer. Yeniköy kurye ile burada diye bilinen bölge Sarıyer belediye sınırları içerisinde kalan ikinci köprü ile üçüncü köprü arasında kalan bir boğaz semtidir. Genellikle sağlı sollu villa ve yalıların olduğu bir semtimiz.

×
Tıkla AraWhatsApp