Anasayfa » Blog » Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye, istanbulmotokurye.com,

Yenibosna kurye hizmete başlamıştır

Yenibosna kurye, Güneşli ye yakın olsada Bahçelievler İlçesinin sınırları içerisinde kalmaktadır. Yenibosna semtimiz sanayi ve iş potansiyeli bakımından zengin bir semtimizdir. Tekstil başta olmak üzere birçok ünlü markalar Yenibosna  Şirinevler yanyolundan başlamak üzere buralara gelmişler, gelmek zorunda kalmışlardır.

Yenibosna kurye üzerinde bir sürü büyük tekstil firmasının outlet yeri bulunmaktadır. Birçok firma yanyana sıralanmıştır. Komşu Şirinevler, Bağcılar, Bahçelievler, Güneşlidir. Bir tarafında Çevre yolu varken diğer tarafında Basın expres bağlantı yolu geçmektedir.Tam karşı tarafında ise Sefaköy alt tarafları bulunmaktadır. Bu bölgelerde genellikle büyük otobüs firmaları ve tır garajları vardı.

 

Yenibosna Kurye Hizmetleri

Yenibosna kurye kavşağından sonrada ileriye basın express yoluna kadar sınırları uzanmaktadır semtinde birçok kaliteli ve üst düzey firmalar bulunmaktadır semtinin en büyük caddesi Sanayi Caddesi, Değirmenbahçe Caddesi, Yalçın Koreş Caddesi, 29 Ekim caddesidir.

Yenibosna kurye taraflarda Güneşli Bağcılar tarafında irili ufaklı tekstil firmaları bulunmaktadır. Sanayi caddesi üzerinde birçok firmalar mevcuttur. İhlas Holding merkezi burada bulunmaktadır. Ayrıca buralara yeni rezidanslar ve plazalar yapılmıştır. Sanayi caddesi üzerinde küçük bir sanayi sitesi bulunmaktadır. Ayrıca Eskiji diye bilinen büyük mağazada burada bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir