İçeriğe geç
İstanbul Moto Kurye

İstanbul Okmeydanı bölgesinde bulunan katlı arabalı işmerkezi. Gerçektende yapılmasından yaklaşık 21 yıl geçmesine rağmen güçlü bir şekilde ayakta durmaktadır. Geçektende büyük bir işmerkezidir. onüç kattan oluşan bina iki kısımdan oluşmaktadır. birincisi Ablok ve ikincisi B blok tur.İkinci kısım elektronikçiler kısmı diyede geçmektedir.

1985 ila 1988 arasında yapımı tamamlanan iş merkezi şuanda halen faaliyetini sürdürmektedir. İçinde yüzlerce çeşit sektörde görev yapan dükkanlar bulunmaktadır. Birçok bankanın şubesi, İstanbul Ticaret Odası Şubesi. Restorantlar, çayocakları, camisi, arabalı katlı otoparkları ve birçok dükkan mevcuttur.

Perpa Ticaret Merkezinde bikaç tanede kurye firması bulunmaktadır. Bizimde İstanbul Moto Kurye olarak Perpa’da bir aktarma ofismiz mevcuttur. Fakat sadece aktarma yeri olarak kullandığımızdan dış hizmete kapalı bulunmaktadır. Sadece evrak ve gönderi toplama alanı olarak ve Perpa kurye birleşme alanı olarak kullanılmaktadır.

İstanbul Moto Kurye Çalışmalarımız ikibinli yıllarda başlamış olup yaklaşık 17 yıldır iyi veya kötü devam etmektedir. Perpa içinde bulunan firmalardan birçok müşterimiz bulunmaktadır. Burada bulunan firmalara hizmetimiz sürmektedir. Yeni açılan firmalara destek amaclı el ilanlarını ve broşürleri uygun fiyata dağıtmaktayız.

×
Tıkla AraWhatsApp