İçeriğe geç

Ortaköy Kurye

İstanbul Moto Kurye

Ortaköy kurye ne iş yapar, nereye gider? Çalışmalarımız 2016 yılı itibariyle burada başlamıştır. Yoğun inceleme ve fizibilite çalışmaları sonra burada eksik olan yönleri araştırdık ve çıkardık. Arkadaşlar bize rapor olarak sunduktan sonra toplandık ve bu bölgede neler yapabiliriz çalışmalara başladık. 2015 yılı soncunda bir kanıya vardık.

Ortaköy kurye olarak bu bölgede çalışmalar çok az ne yetersiz gördüğümüz için buraya hem hizmet hemde destek verme konusunda hizmetlerimize başladık. hizmeti vermeye 2017 ocak ayında başladık ve zamanla büyüyerek buralardaki hizmetimiz arttı. Müşterilerimizi bizi başka firmalara da tavsiye ettiği için başarı geldi.

Biz bu semtin çalışmalarımız çok büyük özveri ile yürütmekteyiz. Çünkü bu bölgede elimizden geldiği kadar yedi yirmi dört çalışmaya gayret gösteriyoruz. Özellikle gece olunca burada birçok sipariş ve kurye işleri gelmektedir. Bu işlerimiz arasında. Burada acil kurye servisi vardır.

İstanbul Moto Kurye hızlı hizmeti gibi hizmetler vardır. Özellikle bazen gece on kiden sonra ise özel kurye elemanı hizmeti için müşterilerde aramaktadırlar. Ortaköy kurye ile bu semti Beşiktaş ilçesinin meşhur semtlerinden biridir. Tarihi ve eski bir semttir. Bölgede birçok tarihi yapılar, binalar ve kiliseler mevcuttur.

Osmanlı dan kalma eserlerde mevcuttur. Daha önceden kalma eserlerde bulunmaktadır. Bölgenin en önemli eseri sahilde kalan Ortaköy Camidir. Bölgenin en büyük caddesi Dere boyu caddesi Ortaköy içlerine kadar devam etmektedir. Ayrıca Balmumcu içinden buraya iniş vardır. Hemde Palanga caddesinden de iniş mevcuttur.

Ortaköy kurye ile bölge sahil boğaz tarafına komşu olmakla beraber, sahilden önce Beşiktaş, Çırağan semtine, geçtikten sonra Bebek ileri istikametine doğru Kuruçeşme bulunmaktadır. Üst tarafında Ulus semti daha üst kısmında ise Balmumcu semti ile komşudur. Bölgeye birçok yerden ulaşım vardır. Ortaköy motorlu kurye olarak buradan tüm sahil kısmından hem Beşiktaş tarafından hemde Bebek tarafından geliş olduğu gibi, hemde Etiler Ulus tarafından bölgeye inilir. 

×
Tıkla AraWhatsApp