İçeriğe geç

Güneşli Kurye

İstanbul Moto Kurye

Güneşli kurye Bağcılar ilçesi sınırları içerisinde kalmakta olan Güneşli bölgesi güzel ve gelişen bir yer olarak ortaya çıkmaktadır. Güneşli bizim sevdiğimiz bir bölgedir. Bu bölgeye hizmeti vermekten sevinç duyuyoruz. Bu bölgede birçok kurye çalışması mevcuttur.

Güneşli kurye bu firmalar gerek ucuz olsun gerekse pahallı olsun çalışıyorlar. Bazıları piyasayı çok düşürmektedir. Bu kuryeler yavaş yavaş temizlenmeye başlamıştır. Gereken işleri ve çalışmaları yapmak adına en önde ilerlemeyi sürdürüyoruz.

İstanbul Moto Kurye bölgesinde birçok büyük firmalar mevcuttur. Son yıllarda buralara çok büyük binalar ve oteller yapmaya başlanmıştır. Özellikle Güneşli Köprüsünden yukarıya doğru çıkıldığında birçok plaza ve oteller göze çarpmaktadır.

Güneşli kurye iyi çalışıyor. İşte burada Metro marketin ilk şubelerinden bitanesi mevcuttur. Güneşli bölgesinin en yoğun caddelerinden biri Koçman caddesi, Yalçın Koreş ve Gülbahar caddesi. İkitelli basın expres yolundan buraya ulaşılacağı gibi gene Otobandan İkitelli köprüsünü geçtikten sonra Güneşli Köprüsünden gelinebilir.

×
Tıkla AraWhatsApp