İçeriğe geç

Gültepe Kurye

İstanbul Moto Kurye

Gültepe kurye bölge İstanbul Kağıthane ilçesine bağlıdır. Fakat bölgenin ana yüzü Büyükdere caddesi üzerindeki alandır. Çeliktepe ile Levent arasındaki kalan bölge bu isimle anılmaktadır. Aslında Talatpaşa Caddesi uzun bir caddedir ve sonuna kadar Gültepe olarak geçmektedir. Mahalle olarak bir mahalle olsa da içine bir kaç mahalle kapsamaktadır.

Gültepe kurye Gültepe bölgesi, Bacadibi, Ortabayır, Harmantepe, Yahya Kemal bölgesi diye bunların hepsini içine almaktadır. Bölgenin en popüler yeri Büyükdere Caddesi üzerindeki avm ve plazaların bulunduğu bölgedir. Mesala Kanyon avm ve rezidansları, Özdilek Levent avm ve rezidans ve plazaları, Zorlu holdingin binası ve plazası, Loft 1 ve Loft 2 Binaları, Nef binaları, Apa Giz binası ve diğer binalar hep bu bölgededir.

Gültepe acil kurye bölgede yoğun bir potansiyel vardır. Çok büyük bir kargo ve kurye ihtiyacı olan bir yerdir. İş merkezleri, plazalar, rezidanslar, firmalar burada yer etmektedir. Hatta en son bildiğim kadarıyla Ticket yemek kartı binası da bu bölgede bulunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye çalışmalarımız çok yoğun bir şekilde devam ediyor. Birçok Moto Kurye firması bu bölgeye büyük önem vermektedir. Bu bölgedeki iş pasta hacmi büyük olduğundan pazarlamacılarını bu bölgeye koğuşlanır.

Gültepe kurye ile bizlerde acizane buralarda kendi çapımızda olsa da yinede devam etmekteyiz. Ve küçümsemeyecek kadar bir pazar payına sahip bulunmaktayız.

×
Tıkla AraWhatsApp