İçeriğe geç

Kurtköy Kurye

İstanbul Moto Kurye

Kurtköy kurye ile bu semti aslında ilçe olacak kadar geniş toprak ve alana sahiptir. Son yıllarda yüksek miktarda gelişim göstermiş ve gelişmiştir. En önemli gelişimi Sabiha gökçen hava alanıdır. Daha sonra Tem otoyolu üzerindeki Via port Avm dir. Burada gene bir kaç tane büyük otelde vardır. Burası şuan için Pendik ilçesi sınırları içerisinde kalmaktadır.

Kurtköy kurye daha önceleri Kartal ilçesine bağlı iken Pendik ilçe olunca buraya dahil olmuştur. İç kesimlerinde büyük oranda siteler mevcuttur. Komşusu olduğu yerler ise, Sultanbeyli İlçesi, Şile İlçesi, Aydos Dağı, Kartal İlçesi, Tuzla ve Orhanlı bölgesidir. Yukarıda bulunan bazı köylerde gene buraya bağlıdır. Bunları yeri gelince sayacağız.

Kurtköy kurye yukarıda dediğimiz gibi Kurtköy, İstanbul Anadolu yakasında bulunan Pendik İlçesine bağlı bir bölgenin ama çok geniş bir alanın adıdır. İstanbul Moto Kurye olarak elimizden gelen kadar burada her kese yardım etmek istiyoruz. Bütün yaşlı büyüklerimize ücretsiz ilaçlarını taşımaya gayret gösteriyoruz.

Kurtköy moto kurye olarak uzun mesafeli Kurye çalışmalarımızdan biri olarak buralardan ta Beylikdüzü taraflarına Büyükçekmece bölgelrine sık sık işler çıkmaktadır. Bir taraftan daha tam karşı bölgeye kurye hizmetimiz. Bu bölgeye gelen işlerde İstanbul un genelde Avrupa yakasından gelen işleridir.

×
Tıkla AraWhatsApp