İçeriğe geç

Küçükyalı Kurye

İstanbul Moto Kurye

Küçükyalı kurye  İstanbul Anadolu yakasında bulunan çok güzel bir semtimizdir. Genel olarak sahil tarafında ile beraber tanınsa da aslında yukarıdan E-5 üzerinden başlar ve sahil kesimine kadar inmektedir. Küçükyalı bölgesi Maltepe ilçesi sınırları içinde yer almaktadır.

Küçükyalı kurye bölgenin en gözde semtlerinden biridir. Bu ismi nereden alındığı bilinmemektedir. Fakat küçük küçük yalılar olduğu için almış olabilir. Burası, Bostancı semti ile Maltepe semti arasında kalan bölgedir. Üst tarafında dediğimiz gibi E-5, alt tarafındada sahil kesmi bulunmaktadır. Buranın kendi çapındada birkaç mahallesi vardır. Küçükyalı son yıllarda gelmiştir.

Küçükyalı kurye hemen Maltepe tarafında yolun diğer tarafında Küçükyalı İşmerkezi bulunmaktadır. Burası yukarıya doğru biraz uzanmaktadır .Genel olarak buralardan çıkan işlerimiz ya buradan çıkmaktadır. 

Küçükyalı kurye çevreyolu üzerinden çıkan işlerdir. Bizler moto kurye olarak bu bölgedeki işlerimizi aksatmadan devam ettirmekteyiz. Burada en güzel İstanbul Moto Kurye çalışmaları sunuyoruz. Altıntepe kurye ile de sahil tarafında hizmetimiz başladı. semtide buraya bağlıdır.

×
Tıkla AraWhatsApp