İçeriğe geç

Koşuyolu Kurye

İstanbul Moto Kurye

Koşuyolu kurye Üsküdar ilçesine bağlı bulunan semtlerden biridir. Bir tarafı Kadıköy sınırlarına yakın sayılan bölgelerdendir. Koşuyolu isminin nereden geldiği belli olsa da olmasa da bu bölge güzel bir semttir. Koşuyolu nda daha çok küçük siteler halinde bloklar vardır.

Koşuyolu kurye burada fazla katlı olmayan binalar vardır. Altunizade ile Çamlıca arasından başlayarak aşağıya doğru Tophanelioğlu Caddesi Harem çevre yoluna kadar devam etmektedir. Buradaki en önemli bina Koşuyolu Kalp hastanesidir. burada gene özel Acıbadem Hastanesi kurulmuştur.

İstanbul Moto Kurye hizmetlerimiz arasında bulunan bu bölge Altunizade bölgesinin hemen altında olduğu için kolay gidilen bölgeelrden biridir. Burada gebel olarak normal kurye hizmetimiz görev yapmaktadır. Çünkü buradaki müşteriler nadiren acil kurye hizmeti istemektedirler.

Koşuyolu kurye Üsküdar Nuh Kuyusu caddesi nde Mütevelli Çeşme sokaktan buraya bağlanılmaktadır. Aşağı taarfında Acıbadem semti, Harem Çvreyolu, yukarı tarfında Çamlıca ve Altunizade vardır. Bizler burada size acil servis veriyoruz.

×
Tıkla AraWhatsApp