Anasayfa » Blog » Mahmutbey Kurye

Mahmutbey Kurye

Mahmutbey Kurye, istanbulmotokurye.com

Mahmutbey Kurye Hizmetleri

Mahmutbey kurye hizmeti açıldı. Artık bu isim olarak eskilerden kalma bir isim olma ihtimali bayağı yüksektir. Demek ki bu bölgeler çok önceleri galiba Mahmut isimde bir beyin idaresinde bulunan bölge olarak tahmin edebiliriz. Bu bölge 2017 yılı itibariyle İstanbul un ilçelerinden Bağcılar İlçesi sınırları içerisinde bulunan bölgelerden bi tanesidir.

Mahmutbey kurye en büyük ve uzun caddesi Mahmutbey caddesi olup, Şirinevler semtine kadar uzansa da buraya kadar Mahmutbey geçmez. Bölgesinin otoban alt kesimlerine büyük binalar yapmaya başlanmıştır. Yeni iş mahkemeleri adalet sarayı da buraya yapılmıştır. Hem Otoban bölgesine hemde basın expres bağlantı yoluna sınırı vardır.

 

Mahmutbey Moto Kurye Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mahmutbey kurye İstoç toptancıların tam karşısıdır. Hem Aksaray Bağcılar yoluna, Hem Tem otoban Bağcılar yoluna hemde Yeşilköy İkitelli Organize bağlantı yolu arasında alan bölgededir. Tem otobandan Mahmut köprüsüne çıkarak ilerden u dönüşü yapılıp gidilebilir. Hem İkitelli basın expres yolundan Mahmutbey İkitelli sapağından gidilebilir.

Mahmutbey kurye çalışmalarımız bu tarafta çok yoğun olarak çabuk sürmektedir. Bu bölge geniş bir yelpazeye dayanmaktadır. Tekstil başta olmak üzere bir çok ticaret alanına sahip firmalar kurye kullanmaktadır. Burada en kaliteli ev en güvenli hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizden fiyat alın. Artık bu işi yapan fazla firmalar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir