İçeriğe geç

Mahmutbey Kurye

İstanbul Moto Kurye

Mahmutbey kurye en büyük ve uzun caddesi Mahmutbey caddesi olup, Şirinevler semtine kadar uzansa da buraya kadar Mahmutbey geçmez. Bölgesinin otoban alt kesimlerine büyük binalar yapmaya başlanmıştır. Yeni iş mahkemeleri adalet sarayı da buraya yapılmıştır. Hem Otoban bölgesine hemde basın expres bağlantı yoluna sınırı vardır.

Çalışanlar günümüz şartlarına yetişmek için günlük aktivitelerinden, uykularından, özel zamanlarından fedakarlık etmek mecburiyetinde kalmaktadır. Sizler sistemin bir parçası olmak mecburiyetindeyken, biz hayatınızı kolaylaştırmak için İstanbul kurye hizmetimiz ile arzu ettiğiniz her an yanınızdayız.

Mega kentimiz İstanbul popülasyon olarak gün geçtikçe biraz daha büyümektedir. Bunun doğal bir neticesi olarak araç sayısı artmakta ve hali ile trafik sorunu yaşanmaktadır. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna bir şey iletmek arzu ettiğinizde fazlası ile zaman kaybetmek mecburiyetinde kalacak ve bu sürede yapabileceğiniz diğer işlerinizden ya da özel hayatınızdan geri kalmak mecburiyetinde kalacaksınız..

Mahmutbey kurye İstoç toptancıların tam karşısıdır. Hem Aksaray Bağcılar yoluna, Hem Tem otoban Bağcılar yoluna hemde Yeşilköy İkitelli Organize bağlantı yolu arasında alan bölgededir. Tem otobandan Mahmut köprüsüne çıkarak ilerden u dönüşü yapılıp gidilebilir. Hem İkitelli basın expres yolundan Mahmutbey İkitelli sapağından gidilebilir.

Mahmutbey kurye çalışmalarımız bu tarafta çok yoğun olarak çabuk sürmektedir. Bu bölge geniş bir yelpazeye dayanmaktadır. Tekstil başta olmak üzere bir çok ticaret alanına sahip firmalar kurye kullanmaktadır. Burada en kaliteli ev en güvenli hizmeti almak istiyorsanız mutlaka bizden fiyat alın. Artık bu işi yapan İstanbul Moto Kurye firmalar var.

Mahmutbey kurye hizmeti açıldı. Artık bu isim olarak eskilerden kalma bir isim olma ihtimali bayağı yüksektir. Demek ki bu bölgeler çok önceleri galiba Mahmut isimde bir beyin idaresinde bulunan bölge olarak tahmin edebiliriz. Bu bölge 2017 yılı itibariyle İstanbul un ilçelerinden Bağcılar İlçesi sınırları içerisinde bulunan bölgelerden bi tanesidir.

×
Tıkla AraWhatsApp