İçeriğe geç

Ferahevler Kurye

İstanbul Moto Kurye

Ferahevler kurye bu bölge Sarıyer taraflarında kalmaktadır. Biz buralara giderken korkuyorduk. Çünkü buralar çamur deryası gibiydi. Her taraf gecekondu doluydu. Hoş halen gecekondular yer yer gözüküyor fakat değişim yüzde yüz olmuş.

Fakat bana sorsanız hangisi daha iyi diye eski hali daha güzeldir. Yolları yapılmış olsa o hali hala gözümde canlanıyor sanki. Ne günlerdi. Oynar, koşar, top oynardık. Şimdi nerede boş arazi arada bulasın.

İstanbul Moto Kurye olarak amacımız bu bölgeye yatırım yapıp siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktır. Çalışmalarımız biraz daha kuvvetlenerek ivme kazanmakta ve her geçen gün dahada ileriye gitmektedir.

Bu bölge birçok yerden birçok bölgeye açılmaktadır. Tam Sarıyer bölgesi Tarabya, İstinye, Yeniköy, Derbent arasında kalmaktadır.

Ferahevler kurye olarak bu bölgelerde çalışmalarımız halen, İstinye , İstinye Bağlar Mahallesi , Yeniköy,  Gazeteciler sitesi ,Daruşafaka, Poligon Mahallesi, Pınar Mahallesi, Derbent ve Maslak, Hacı Osman kurye olarak devam etmektedir.

×
Tıkla AraWhatsApp