İçeriğe geç

Feneryolu Kurye

İstanbul Moto Kurye

Feneryolu kurye denilen semt Kadıköy tarafında bulunan küçük bir mahalledir. Buralara gittiğimizde çok zengin ve kodamanların olduğunu görmüştüm. Ayrıca buralarda birçok türk vatandaşı olupta başka uyruğa mensup birçok insan görmüştüm.

Sahile doğru kesimde yer alan bu insanlar artık sanki aramızda asimile olsalarda hala varlıklarını devam ettirmektedirler. Geçenlerde biri ile trafikte karşılaşmıştım. Çok sakin ve yavaş araba kullandığı halde tam yolun ortasından gidiyordu.

Arkasında ise bir sürü araba birikmiş herkes korna çalıyordu. Motorla yanlarından geçtim şöyle bi bakınca yaşlı bir çift gördüm. Elimle çabuk ol dediğim halde hiç umursamamış bile.

İstanbul Moto Kurye çalışmalarımız arasında bulunan paket taşıma sistemi hacimli paketlerle beraber devam etmektedir. Bu bölge çok küçük olduğundan dolayı Fenerbahçe  ile birleşerek birlikte hareket etme kararı aldık.

Çalışmalarımızda iki tarafta birbirlerine yardım ederek destek vermeye söz verdik. Bir tarafta Feneryolu Kurye diğer tarafta Fenerbahçe Kurye ile beraber hep birlikte bu bölgeye el atarak yükseltmeye devam edeceğiz.

Feneryolu kurye çünkü bizden başka bu bölgede bukadar güçlü çalışma başlatan hiçbir firma bulamazsınız. Çünkü buraları sokakları, işyerlerini, caddeleri çok iyi biliyoruz. Çünkü buradaki esnafları, oturanları, aileleri hepsini tanıyoruz. Çünkü bize güveniyorlar.

×
Tıkla AraWhatsApp