İçeriğe geç
İstanbul Moto Kurye

Etiler kurye firmamız tarafından 2008 tarafından kurulmuş bir yan firmamız. Sadece adına çalışmakta olup tüm Etiler ve yakın çevre mahallelerine ve semtlerine hizmet vermektedir. 2008 yılından itibaren faal olarak çalışmakta olan firması her geçen gün dahada büyüyerek İstanbul 

Etiler kurye Etiler bölgesinde yoğun bölgelerde özellikle Akmerkez bölgesinde çalışmalarımızı yoğunlaştık. Özellikle akşam saatlerinde trafiğin çok yoğun saatlerinde çalışma ivmemizi yüzde yüzlere çıkarmaktayız. Etiler bölgesinin yükünü çekmeye devam etmektedir.

İstanbul Moto Kurye çalışma bölgeleri olarak merkez ve kalabalık bölgeleri dahil olmak üzere Etiler Mahallesi, Akmerkez Avm, Zetyinoğlu caddesi, Akatlar gazeteciler sitesi bölgeleri, Ebulula Mardin Caddesi, Tepecik Yolu Cadeesi Alkent sitesi bölgesi,

Cengiz topel caddesi, uçaksavar, rumeli hisarı üstü, boğaziçi üniversitesi ve çevresi başta olmak üzere, Bebek, Rumeli Hisarı, Arnavutköy, Ulus, Armutlu, 4.Levent bölgesi, Levent ve Zincirli Kuyu bölgeleriede hizmet vermekteyiz.

Etiler moto kurye Etiler, İstanbul Avrupa yakasında bulunan çok ünlü ve tanınan bir semtimizdir. Tarihi ve geçmişi çok eskilere dayanmasada Boğaz kısmının üst tarafında bulunur. Beşiktaş Belediyesine bağlıdır. Alında Etiler Akmerkez Avm nin açılmasından sonra dahada ün kazanmıştır.

Etiler moto kurye daha sonraları Tepecik yolu üzerindede Alkent sitesinin açılmasıyla genişlemiştir. Etiler, alt tarafında Boğaz tarafında, Bebek, Arnavutköy, Ortaköy, Üst tarafında Büyükdere Caddesi, Levent, yan taraflarında ise, Ulus ve Armutlu semtleriyle çevrilidir. Genel olarak yüksek gelirli vatandaşların ikamet ettiği semtte daire ve binaların fiyatları diğer bölgelere göre üç dört kat daha fazladır.

Etiler kurye bölgesi ve çevresinde  önemli yapılar mevcuttur. Bunlardan en önemlisi Etilerle özleşen Akmerkez dir. Alışveriş merkezi olan Akmerkezde iki blok iş merkezi üçüncü blokta rezidans olarak kullanılır.

Etiler kurye gene son yıllarda yapılan Vestel Gurubunun yaptığı tam Etiler, Zincirlikuyu, Levent Levazım bölgesindeki Zorlu Avm, Beluve Rezidans, Büyükhanlı Sitesi, Petrol Sitesi, Alkent Sitesi ve Ulus tarafında birçok site mevcuttur. Etilerin sonunda Boğaziçi Üniversitesi vardır.

×
Tıkla AraWhatsApp