İçeriğe geç

Altunizade Kurye

İstanbul Moto Kurye

Altunizade kurye her geçen gün dahada gelişen ve büyüyen ve her gün müşteri portföyüne yeni ve büyük müşteriler ekleyen bir firma olarak, sektörde dahada büyümek için ve ekonomik olarak çalışır.

Altunizade kurye servisimiz başlamıştır. Pasta diliminde her geçen gün dahada pastamız payı büyümektedir.  Servisimiz ile birlikte birçok firma ve kurye şirketini geride bırakarak daha yukarılara tırmanmaya devam etmektedir.

Altunizde kurye semtimiz merkezi bir semt ve önemli bir yerde olup, İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Altunizade her geçen gün dahada büyüyen Üsküdar İlçesine bağlıdır. Boğaziçi Köprüsü Anadolu yakası çıkış yolu üzerinde bulunmaktadır.  

Kartal, Kadıköy istikametinden Boğaziçi köprüsünü kullanmak isteyen şoförler e-5 üzerinden karşı tarafa geçmek istediklerinde mutlaka Altunizade semtinden geçmektedir. Ayrıca köprüye gelmeden son çıkış olarak gene Altunizade sapağından sağa sapmak gerekmektedir.

İstanbul Moto Kurye birçok semtin ve yolların uğrak noktası haline gelmiştir. Ayrıca Altuniza Kadıköy istikametine gitmek isteyen sürücüler içinde ve Kadıköy Fenerbahçe Stadına da gitmek isteyen taraftarlarda gene bu semtten geçmek zorundadırlar.

Altunizade kurye bu semtimizin Çevrelerinde bulunan semtlerimiz veya ilçelerimiz şunlardır. Üsküdar İlçesi, Kadıköy İlçesi, Ümraniye İlçesi, Şile Yolu Mevki, Çamlıca bölgesi, Kısıklı çevresi bağlantı yolu üzerindedir. Son yıllarda büyük miktarda gelişen semt popüler hale gelmiştir. Semtin içerisinde çok lüks siteler ve yapılar mevcuttur. Altunizade kurye semtinin altınla alakası var mı yok mu bilinmemektedir. 

Altunizade motorlu kurye bölgesini çok severdim. Bilmiyorum gerçekten de hoşuma giderdi. Köprüye yakın olması mı, yada kolay bir yer olması mı nedenini bilmiyorum. Buraya gittiğimiz zaman kuryeler boş kaldığı zaman burada bir kahvehane vardır.

Hemen sapağından sapınca Kuş bakışı Caddesini geçer geçmez hemen sağda. Kuryeler buraya gelir burada dinlenir çay içerlerdi. Genelde bu bölgede burada toplanılır, evrak alışverişi olduğunda burada buluşulurdu. Hatta günümüzde daha fazla kurye gelmeye başlamıştır.

×
Tıkla AraWhatsApp