İçeriğe geç

Diyet Yemek Taşıma

İstanbul Moto Kurye

Diyet yemek taşıma kurye hizmeti bir ayrıcalık ister. İstanbul moto kurye diyet yemeği taşımacılığında öncü ve zirvede bir firmadır. Sevgili diyet yemek yapan firmalar ve diyetisyen kardeşlerim. Onca uğraşla yaptığınız yemeğinizin boşa gitmesini hiç ister misiniz.? Yemeğinizin teslimatında sorun çıkmasını ister misiniz? Yemeğiniz yolda başına bir iş gelmesini ister misiniz, Yemeğinizin yollarda komple dökülmesini yada içindeki yemeklerin ağzının açılmasını ve bir miktarının dökülüp yemek kutusunu ıslatmasını ister misiniz?

Onca zorluklarla bulduğunuz bir müşterinizin yemeğinin dökülüp sizi bırakmasını ister misiniz? Tabi ki hayır dediğiniz duyar gibiyim. Bundan dolayıdır ki diyet yemeklerinizi her önüne gelen firmalara lütfen rica ediyorum taşıtmayın. Başka firmalar çünkü kendi evrak ve işlerinin yanında sizin yemeğinizde alıp, hem yemeğinizi hemde kendi evrak işlerini beraber taşımakta ve bu yüzden birden çok sorunlar çıkmaktadır. Lütfen bu firmaların yüzünden bizleri lekelemeyin.

Diyet yemeği dağıtımı yapan kurye hizmeti temiz ve yüksek model güzel ve fazla titreşim yapmayan motosikletler seçilmelidir. Sonra motosikleti kullanacak son derece tecrübeli, yeni yetme olmayan, pizzacı sektöründe ve su ile yemek dağıtım sektöründen olmayan tecrübeli bir elemana ihtiyaç vardır. Daha sonra motosiklet üzerinde diyet yemeği için önemli aksesuarlar olmalıdır. Bunlardan en önemlisi aşağıda resimde de görüldüğü gibi özel kutulara göre yapılmış, su geçirmeyen, yağmur, çamur geçirmeyen çantalar var.

Diyet yemeği taşıtan İstanbul Moto Kurye yolda giderken langur langur yemek sallamayan özel diyet yemeği taşıma çantası yaptırılmaktadır. Bu çanları her çanta imalatçısı yapmamakta dır. Bunun için dahi özel çantacı firmaları mevcuttur. Evet Çanta çok önemli, çantayı yaptırdıktan sonra motosiklete özel eşya ve aksesuarlarla monte edilmelidir. Özel monte edilmediği takdirde çanta yolda düşebilir yada devrilebilir. Daha sonra diyet yemeği motosiklet sürücüsüne diyet yemeği çantaya koyma, paketleme ve taşıması çok zordur.

Diyet yemek kurye konusunda konferans verilmeli yolda, nasıl gideceği, nasıl taşınması gerektiği, ne kadar hızla gidilecek kuryeye açıklanmalıdır. Daha sonra diyet yemeği taşıma kuryesine asla başka iş verilmemeli, sadece kendine verilen yemekleri dağıtma işi verilmelidir. Yemek dağıtım işi bittikten sonra ancak kendine başka işler alabilir yapabilir.

Diyet yemeği taşıtan motorlu kurye fiyatları için bizi arayın. Ama üstünde diyet yemekleri varken asla başka iş güç almamalıdır. Daha sonra kuryeler çok temiz giyinmeli, müşterilere çok iyi davranmalı, konuşmasını, oturup kalkmasını iyi yapmalıdır. Gayet kibar ve güzel konuşmalıdır. Artık diyet yemeği taşıma işine başlayabilir, yada işinizi bize verirseniz eğer bizde bu şartları yerine getirerek işinizi yapmaya hazırız.

İstanbul moto kurye bir ilke daha imza atıyor. Diyet yemeği taşıma Kurye. Evet diyet yemeği taşıyoruz. Hemde güveni ve zamanında taşıma yapıyoruz. Diyet yemeği taşınması son iki yıldır olduğu gibi bu yılda başlamıştır. Diyet Yemeği taşıması emek, güven, tedbir ve güvenlik gerektiren bir meseledir. Bunlardan bir tanesi olmadan diyet yemeği taşınmaz. Taşınsa da kesinlikle yemekler dökülür veya zedelenir. Dolaysıyla aylık bir sürü para veren diyet yemeği müşterileri de mağdur olmaktadır.

Şu unutulmamalı diyet yemeği sadece kilo sorunu olanların değil normal zayıf insanların kilo almak için tercih ettiği bir sistemdir. Nasıl kilo vermek için diyet yemeğinde bir program varsa, kilo almak içinde diyet yemeği sektöründe bir program vardır. Ayrıca üçüncü şık olarak yani kilo fazlalığından dolayı kilo vermek için, zayıf olduğu için kilo almak için ve son olarak ta sağlıklı beslenmek ve zinde kalmak ayrıca aynı kiloda ve fitlikte kalmak içinde gene diyet yemeği sektöründen beslenenler ve yemek alanlar mevcuttur.

Bilindiği gibi sadece Türkiye değil, tüm dünyada olmak üzere, kilo verme yani kilolu olma  obazite hastalığı gerçekten de risk haline gelmiş  artık büyük bir sorun olmuştur.. Bundan dolayı insanlar çeşitli önlemler almaya çalışmış ve  bir çok ülke ile Türkiye’de obazite ile mücadelede çeşitli yöntemlerle hastalığı azaltmak ve gidermek  için büyük bir hızla çalışmalara başlanmış, büyük ülkelerde he her ülkede kendi çapında mücadele etmektedir. 

Türkiye’ dede olmak üzere Dünyanın birçok ülkesinde  obazite hastalığı daha fazlaşarak git gide arttığından dolayı işte bu sektör yani diyet ve diyet yemeği sektöru yeni bir iş alanı olarak oluşmaya başlamıştır. Diyet yemeği sektörü gerçekten büyük bir pasta haline gelmiş ve çok gelişme kaydetmiştir. Bu işten anlayan insanlar, diyetisyenlerde bu işe atılmışlar ve herkes kendi çaplarında, kendi güçlerine göre diyet yemeği mutfakları açmışlar ve bu işe koyulmaya başlamışlardır. Tabi ki bu işte pastanın büyüğünü götürenler bu işe ilk girenler ve arkası sağlam olanlar götürür.

Diyet yemeği taşıma işlemi normal kuryelerin yapacağı bir iş değildir. Çünkü normal moto kuryeler motosiklet kullanırken hızlı, seri ve paldır küldür gittikleri için yollardaki tümsek ve kasistleri dinlemezler, Kaldırımlardan atlayarak giderler bundan dolayıda işlerini yetiştirirler.

Fakat diyet yemeği işinde bunun tam tersine gayet makul ve yavaş gidilmeli, motoru fazla zıplatmamalı, kaldırımlardan ve bozuk yollardan gidilmemeli, gidilse de çok dikkatli olunması gerekir. Diyet yemeği taşınmasında yemek paketlerine göre özel çantalar yaptırmalı ve yemekler bu çantalara koyularak taşınmalıdır. Çantalar gayet büyük ve korunaklıdır.

×
Tıkla AraWhatsApp