İçeriğe geç

Çeliktepe Kurye

İstanbul Moto Kurye

Çeliktepe kurye Çeliktepe İstanbul Avrupa yakasında bir bölgemizdir. Çeliktepe Kağıthane İlçesine bağlıdır. Çeliktepe’nin tam karşısı yani Büyükdere Caddesi karşı tarafı Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Çeliktepe Emniyetevleri tarafında Metro istasyonu çıkış noktası vardır. Çeliktepe mahallesi önünden Büyükdere caddesi geçmektedir. Çeliktepede ayrıca birde otel vardır.

Çeliktepe kurye tarihini değişen olay ise Çeliktepe’ye bağlı Saphir Alışveriş merkezi yani Safir plaza rezidans ve kulesinin burada yapılmasıdır. Bundan sonra Çeliktepe bölgesinin çehresi değişmiştir. Çeliktepe de birde Ösym binası da bulunmaktadır. Ayrıca Tekfen Towers da bu bölgededir. Çeliktepe girişinde birde büyük bir garajının oldu alan vardır. Bir ara burası araplara satılmış daha sonra nedense vazgeçilmiştir. 

Çeliktepe moto kurye Gültepe, Yahya Kemal Mahallesi ile çevrilidir. Çeliktepe bölgesinin en meşhur ve kalabalık caddesi İnönü caddesidir. Daha sonra Gençosman caddesi gelir. Ben şahsi olarak liseyi Çeliktepe bölgesinde bulunan Cengizhan Lisesinde okumuştum.

Çeliktepe kurye Çeliktepe bölgesinin tam karşısında Sabancı kuleleri mevcuttur. Bu kulelerin birinde sabancı ailesinden birine suikast olmuştur. Bizde birçok anılarımın geçtiği bu bölge şimdi çok değişim göstermiştir.  

İstanbul Moto Kurye olarak bu kuleye çok evrak ve gönderi teslim ettik. Kulenin girişinde hemen sağ kısımda Moto kuryeler için evrak teslimat yeri muhaberat bölümü vardır. Biz Moto kurye olarak evrak ve dağıtımlarımızı buraya teslim eder ve buradan alırdık.

Çeliktepe motorlu kurye olarak buralarda, Kağıthane merkezden, Levent bölgesine oradan da Gültepe ye kadar ve Konaklar mahallesi de dahil bu bölgelere moto kurye hizmeti vermekteyiz. Fakat az dikkat edilse böyle bir sorun olmayacak. 

Çeliktepe kurye olarak çalışmalarımızı bu bölgelerde sürdürmekteyiz. Büyükdere Caddesi üzerinde olması nedeniyle giriş ve çıkışlar trafik yoğunluğuna neden olmaktadır. Maalesef özellikle sabah saatlerinde birde Büyükdere Caddesi üzerinde yol üstünde duran sorumsuz taksicilerde trafiğe engel olmaktadırlar.

Çeliktepe kurye  Birde otobüslerinin yolcu indirip bindirirken kendi duraklarına girmeyip cadde üstünde yolcu indirmeleri, bu otobüslerin yanına üstelikte minibüslerin durması ve taksicilerin zamansız yerde durması ile bu bölge yersiz ve gereksiz yere trafik oluşmaktadır. 

×
Tıkla AraWhatsApp