İçeriğe geç

Çağlayan Kurye

İstanbul Moto Kurye

Çağlayan kurye Kağıthane ilçesi sınırları içerisinde bir semtidir. Şişli İlçesine çok yakındır. Hatta yeni yapılan Şişli Belediyesi binası bu bölgededir. Tam karşısında Cevahir otel bulunmaktadır. Ayrıca vergi dairesi de buradadır. İstanbul Avrupa yakasında Mecidiyeköy tarafındadır.

Çağlayan kurye Mecidiyeköy’ü geçince Abide-i Hürriyet Caddesinin bittiği yerden başlamaktadır. Önceleri fazla meşhur olmayan Çağlayan buraya adalet sarayının gelmesiyle adı duyulmuştur. Önceleri Çağlayan bölgesinde tekstil firmaları, yedek parça, aksesuar firmaları çok vardı. Çağlayan moto kurye ile yolunuza devam edin.

Çağlayan kurye  şuanda adalet sarayı var. Burası önceden bu kadar tarafik yoğunluğu olan bir yer değilken şimdi maalesef tüm gün trafik çilesi var. Çağlayan semtinin yakınlarında ve komşuları şunlardır, Şişli, Bir tarafta E-5 yolu ve diğer tarafta Okmeydanı’na giden SSK olduğu Darülaceze Caddesi, Kağıthane.

Aşağı tarafında Kağıthane dere yolunda Gültepe, Harmantepe, Yahya Kemal Mahallesi ve Gürsel Mahallesi vardır. Ayrıca Çağlayan’dan Piyalepaşa Kasımpaşa bağlantı yoluda gene buradan geçmektedir. Diğer taraftan Kağıthane Caddesinden aşağıya Kağıthane’ye inilmektedir.

İstanbul Moto Kurye Çağlayan bölgesinde ayrıca Vatan Gazetesi vardır. Ayrıca meşhur Florance N. Hastanesi de yine bu bölgede yer almaktadır. Kağıthane Çağlayan Semtinin en ünlü caddesi Çağlayan’dan baştan aşağıya inen Vatan Caddesidir. Tüm hareketlilik yaklaşık olarak buradadır.

Çağlayan hızlı kurye Kağıthane Caddesi üzerinde ise genelde mobilya aksesuar, biro malzemecileri, sandelyeciler bulunmaktadır. Birde Cemil Bengü Caddesi gene meşhur caddesidir. Burada genelde Aliminyum doğramacılar vardır. Birde otomotiv sektörü, tamirciler falan bulunan Taşocağı caddesi vardır.

Çağlayan kurye aralardan güvenli bir şekilde çıkarak gönderileri müşterilerimize ulaştırmak için çaba göstermektedirler. Çağlayan bölgesi maalesef son gelişmelerden ve son yıllardan sonra çok büyük yoğunluk, kalabalık göstermiştir. Yoğun iş temposu bizleri gerçekten de çok olsa da burada müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Çağlayan kurye olarak tüm bu cadde ve sokaklara hizmet vermekteyiz. Çağlayan bölgesinde çıkacak  işlerini Çağlayan çevresinde bekleyen motosikletli Kuryelerimizle teslim alıp gideceği adrese teslim ediyoruz. Çağlayan ve Mecidiyeköy bölgesinde yoğun trafiğin oluşturduğu kargaşadan çıkarak  var.

×
Tıkla AraWhatsApp