İçeriğe geç

Atışalanı Kurye

İstanbul Moto Kurye

Atışalanı kurye , İstanbul Avrupa yakasında bir semt. Esenler Belediyesine bağlıdır. Güngören, Merter, Bağcılar bulunmaktadır. Tarihi eskilere dayandığı söylenen semt bu zamanlarda eski halinden eser olmayan kentleşmiş büyük bir semt haline gelmiştir. Osmanlı zamanında büyük bir ihtimalle askerlerin atış için çalışma yaptığı yerdir. Zaten burada büyük bir askeriyede mevcuttur. Fakat bu askeriyenin 15 temmuz darbe girişiminden sonra boşaltılacağı planlanmakta ve Esenler belediyesine devredileceği söylenmektedir.

İstanbul Moto Kurye semtine ulaşmak istediğinizde araçla giden kuryeler için Tem otoyolunda Otogar sapağından, E-5 bağlantı yolundan gitmek isteyen kurye içinse Topkapı Bağcılar Vatan caddesi bağlantı yolundan sağa saptıktan sonra Bayrampaşa istikametine doğru giderken Otogar viyadüğünden geçtikten sonra sağda sapağı vardır. Bu sapaktan girince zaten başlamış olmaktadır.

Atışalanı köprüsünün sol tarafı Esenler sağ tarafı ise olarak geçmektedir. Burada daha çok orta ve altı kısımdaki insanlar yaşamakta olup, bu bölgede maalesef çarpık yapılaşma halen devam etmektedir. Bu semti buradan yaklaşık 15 km daha ileriye doğru gitmektedir. Tem otoyolundan bağlantı verilmeye başlanmıştır.

Atışalanı kurye ile Esenler, Bağcılar bölgelerinde hızlı ve seri çalışmalar başlatılmıştır. Artık mahrum bir bölge olmaktan çıkmış kurye trafiğinin en hızlı olan bölgeleri haline gelmiştir. Artık günün her saati kuryeler nöbetleşe hizmet vermektedir. Acil ihtiyaçlarınızda ise kurye bir tanesini size yollayıp sadece sizin işlerinizle ilgilenme talimatı verilmektedir.

Atışalanı kurye servisi bir İstanbul moto kurye hizmeti olup yedi yirmi dört, gece ve gündüz hizmetimiz vardır. Hizmetlerimiz çabuk ve özel hizmetlerdir. Bölge içindeki tüm gönderi çeşidini taşıyoruz. Resmi ve izinli ürünleri taşıyoruz.

×
Tıkla AraWhatsApp