İçeriğe geç

Ataköy Kurye

İstanbul Moto Kurye

Ataköy kurye Ataköy, Bakırköy sınırları içerisinde kalan gelişmiş bir semttir. İstanbul E-5 Anayol üzerinde sınırı olan Ataköy’ün sınırları aşağıda sahile kadar dayanır. En önemli akla gelen projesi Emlak Bankasının yaptırdığı Ataköy konutlarıdır. 10 Kısımdan oluşan Ataköy konutları yaklaşık tüm semti kaplamaktadır. Semte birçok spor salonları avmler ve büyük binalar yapılmıştır.

Ataköy moto kurye semtin çevresinde Yenibosna, tam karşısında Şirinevler, Bahçelievler ve Bakırköy bulunmaktadır. Ataköy de birde marina vardır. Birde E-5 Kara yolundan Ataköy sapağından Ataköy istikametine sapıldığı zaman hemen sol tarafta Olimpiyat evi bulunmaktadır. Olimpiyat evinin hemen karşısında ise Sinan Erdem Kapalı Basketbol sahası bulunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye olarak acaba neden İstanbul Moto Kurye ile çalışmalısınız sorusuna gelince bizler aldığımız tüm gönderileri ilk başta güvenli olarak teslim alıyoruz ve en güvenilir, sektörde uzman haline gelmiş tecrübeli kuryelerimize veriyoruz. Çalıştırdığımız kuryeler sektörde en az 15 yıllık deneyime sahip moto kuryelerdir. Ayrıca moto kuryeler motorları en son model hızlı ve güçlü motorlar olmakla beraber, her haftada kuryeler motorlarını bakıma getirip temizlemektedirler.

Ataköy kurye ayrıca tüm moto kuryelerimiz temiz ve düzgün bir şekilde giyinerek temiz bir şekilde çalışmaktadırlar. Moto Kuryeler aldıkları gönderileri aldığı andan itibaren çok güvenli ve sağlam olan moto kurye çantalarına koymaktadırlar. Moto Kurye çantalarımız kesinlikle yağmur geçirmeyen kumaştan yapılmıştır. Ayrıca özel, dosya, klasör ve zarf, fatura evrakları için moto kuryeler hepsinin motorunda yağmur geçirmez özel kilitli bagaj ve çantalar bulunmaktadır.

Ataköy kurye bu çantalar sayesinde evraklarınız en sağlam bir biçimde taşınmaktadır. Kuryeleri gönderileri çantasına koyduğu andan itibaren bizim korumamız altındadır. Aldığımız tüm işleri söz verdiğimiz gibi verdiğimiz zamana uygun kalarak teslim etmekteyiz.

Ataköy Acil Kurye müşterilerimizden gelen telefonda gönderi süresini kaç dakika demişse yüzde 99 o süre zarfında işlerini teslim etmektedir. Yani tam söz verdiğimiz gibi. Fakat genede yağmur, çamur, kar ve kaza eskine karşı gönderiler biraz geç kalma ihtimalide olabilir.

×
Tıkla AraWhatsApp