Anasayfa » Blog » Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye

Zekeriyaköy Kurye, İstanbulmotokurye.com

Zekeriyaköy kurye çalışmaları

Zekeriyaköy kurye bu bölgesi kurye çalışmalarımız 2009 yılında başladı.Kısa ve uzun vadeli çalışmalarımızdan olan bu çalışmamızın birinci ayağı olan kısa vadeli çalışmalarımız bitmiştir.

Zekeriyaköy kurye servisi bu çalışmalarımız içerisinde olan bölgesi içinde ile bu yolu üzerinde ve Kilyos bağlantı yolundaki orman yol güzergahı ve haritası oluşturulmuştur.

 

Zekeriyaköy moto kurye en iyi servis

Zekeriyaköy kurye bu bölgenin fizibilitesi yapılmış ve keşifler olmuş ve deneme sürüşleri yapılarak bu bölge iyice tanınmıştır. Bölge arasındaki orman yolları, ana yollar ve tali yollar olmak üzere tüm kestirme yolları ve zamanı hesaplanmıştır.

Bu bölgeye olarak bölgesi de eklenmiştir. Acarlar, Maden Mahallesi ve Koç Üniversitesi arasındaki tüm yollar taranmış ve gerekli çalışmalar yapılmıştır. Nasıl büyüdüğü ve ormanların nasıl açıldığı ve buralara siteler yapılması meçhuldür.

 

Zekeriyaköy motorlu kurye en sağlam firma

Zekeriyaköy kurye ikinci kısım olarak düşündüğümüz uzun vadeli çalışmalarımızdan bahsetmeden önce bu çalışmalarımız başlamış ve çok az bir kısmı hariç tamamlanmış bulunmaktadır.

İlk olarak Kemerburgaz ve Göktürk tek çatı altında toplanıp Kemerburgaz merkeze yakın bir ofis açılmıştır. Malum ile Bahçeköy arasında yaklaşık 11 km lik bir orman yolu mevcuttur.

 

Zekeriyaköy acil kurye her şey yolunda

Zekeriyaköy acil kurye Bahçeköy ile Zekeriyaköy arasında ise beş altı km lik bir orman yolu mevcuttur olarak bu bölgede bulunan villa ve sitelere kurye çalışması devam etmektedir.

Zekeriyaköy içerisinden Uskumruköy yoluna yol bağlanmakla beraber, Bahçeköy Zekeriyaköy orman yolundan Zekeriyaköy tarafına dönmeden beş altı km sonra yine yol aynı yere birleşmektedir.

 

Zekeriyaköy hızlı kurye ile bölge tanıtımı

Zekeriyaköy kurye bölgesinde yaşayan insanlar genellikle yüksek gelirli insanlarımızdır. Buralarda çok lüks ve pahallı villa ve daireler vardır. Buralar daha ünce çok küçükken zamanla büyümüştür. Virajlı ve dar olan bu yol çok tehlikelidir.

Uskumruköy kurye bu yollardan devam edince yol ikiye ayrılır. Bir yol sağdan Sarıyer merkeze ve Acarlar sitesinin bulunduğu Maden mahallesi çıkar. Soldan gidilince ise tarafına gider. Oradan da bölgesine kadar uzanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir