İçeriğe geç

Samandıra Kurye

İstanbul Moto Kurye

Samandıra kurye artık işe başladı. Bu bölgesi Sultanbeyli ilçesinin tam karşı çapraz tarafı olarak geçmektedir. Otoban yolunun sağ tarafı ile ilçe Sultanbeyli sol tarafı ise normalde Samandıra olarak geçmektedir. Daha sonraları bu bölgelerin haritasını değiştirdiklerinden üç bölgenin sınırları değişmiştir. Burası gelişmeye başlamıştır.

İstanbul Moto Kurye size en önemli çalışmaları verecektir. Bu bölgenin adı Sancaktepe ilçesi olarak değişmiş ve biz bile hangi mahalle nereye bağlı artık karıştırmış bulunmaktayız. Sancaktepe, Sultanbeyli ve Samandıra bölgeleri değişmiştir. Buralarda hizmet vermek bizim için çok önemli bir mesele olarak önümüze çıkar.

Samandıra kurye tüm işleri zamanında yerine getiriyor. Buradaki çalışmalarımız uzun bölge olduğundan uzun bölge gün içi teslimat esasına göre devam etmektedir. Ama gene de müşterilerimizin isteğine göre acil kurye hizmeti verdiğimiz zaman ise fiyatlarımız biraz daha fazla olmakla beraber teslim süremiz daha aza inmektedir.

Samandıra kurye işinin ehli tecrübeli bir çalışma sunar. Çok acil işlerde ise vip çok özel kurye hizmeti verilmektedir. Bu bölgelere nasıl gideceğim diyecek olursanız Otoban yolundan Sultanbeyli sapağından veya bir sapak önce Samandıra sapağından gidebilirsiniz. Çamlıca gişe  bölgesini geçtikten sonra ki ilk sapak buraya çıkar.

×
Tıkla AraWhatsApp