Anasayfa » Blog » Karaköy Kurye

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye, İstanbulmotokurye.com, https://istanbulmotokurye.com/karakoy-kurye.html

Karaköy Kurye

Karaköy kurye İstanbul Şehrimizin Beyoğlu ilçesi sınırları içersinde yer almaktadır. Tophanae semti ile Eminönü arasında kalmaktadır. Atatürk köprüsünün bu tarafında bulunmaktadır. Yukarı tarafında Şişhane semti, az aşağısında Unkapanı Köprüsü, Hemen karşısı Eminönü, arka  Tophane bölgesi arasında kalmaktadır.

Karaköy kurye iki tarafında da denize kıyısı vardır. Burasının ismi eskiden kötü olarak anılır. Şimdilerde özellikle Perşembe pazarı bölgesinde yoğun hırdavat satışları ve tarım ile ilgili ürünlerin satışları yapan firmalar vardır.

 

Karaköy Kurye Hizmetlerimiz Nelerdir?

Karaköy kurye bölgesinde yoğun şekilde irili ve daha çok ufak firmalar boy göstermektedir. Bu bölgede hizmet veren firmalar kurye ihtiyacı olan firmalar olsa da daha çok kargo ile işlerini halleden firmalardır. Aydınlatma ve uydu sistemlerinin ve elektronik ürünlerin daha çok satışta olduğu bir bölgedir.

Karaköy kurye semtine istediğiniz yerden gidiniz. Çok basit ve merkezi bir yerde kalmaktadır. İster Beşiktaş yolundan isterse Unkapanı yolundan isterse de Eminönü tarafından geliniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir