İçeriğe geç

Paşabahçe Kurye

İstanbul Moto Kurye

Paşabahçe kurye hizmete açıldı. Beykoz bölgesinde hizmet verdiğimiz gibi bundan sonraki günlerde kurye olarak burada hizmete başladık. Çalışmalarımız artık semt için olacak ve burada düzenli bir servis ağına sahip olmak istiyoruz. Buralar özellikle Kara denizin o temiz havasını anımsatmaktadır. Çok güzel bir havası vardır.

Paşabahçe kurye sahip olduğumuz bu servis ağımızla tüm Beykoz ilçesindeki mahalle ve semtler arası bağlantılar kurarak daha güzel bir çalışma sağlamak istiyoruz. Bunun içinde ilk adım olarak tam ortada kalan bu semtinden başlamış bulunmaktayız. Buda bizi daha kurumsal bir çalışma ortamına doğru götürecektir.

Paşabahçe kurye hizmete girdi. Buradaki hizmetimiz tüm Beykoz bölgesindeki çalışmalarımızı etkileyecek derecede olacaktır. Çünkü burası Beykoz bölgesinin tam orta sınırı olarak gözükmektedir. Bundan dolayı burada toplandığımız zaman, tüm köy ve semtlerine daha yakın ve daha eşit uzaklıkta ve mesafede olacağız.

İstanbul Moto Kurye bundan dolayı bir işimiz çıktığı zaman hemen zaman kaybetmeden neresi olursa olsun hemen 15 dk içinde oraya varacağız. Bunun önemi şudur, hem hızlı gitmekle müşteri memnuniyeti göstererek müşterilerimizi elimizde tutacağız, hemde daha düzenli ve daha disiplinli çalışmış olacağız. 

Paşabahçe moto kurye buradaki hizmetimizin devamlı ve aktif olması için samimi bir şekilde çalışma göstereceğiz. Gösterdiğimiz tüm çalışmalarımızı yalansız ve dolansız olarak göstereceğiz. Bu bölge böyle dürüst, samimi birkurye firmasına çok ihtiyaç duyduğunu biliyorduk.

Paşabahçe moto kurye uzun zaman düşündükten sonra burayı açmaya karar verdik ve çok şükür açtık. Artık bütün ipler bizim elimizdedir. Ne ekersek bundan sonra onu biçeceğiz. Ektiğimizi de inşallah ileriye doğru almaya toplamaya başlayacağız. Çünkü buralara çok büyük hizmetler için büyük yatırımlar yaptık.

Paşabahçe motorlu kurye bölgesi, tabi ki Beykoz ilçesi içinde kalan tanınmış bir semtlerden biridir. Burası ismini cam dan mı aldı yoksa Paşabahçe cam buradan mı aldı kim bilir . Ama ikisi de bu isimle ünlenmiştir. Hemen Beykoz bölgesine Çubuklu dan girer girmez ilk evler başlar ve güzel bir cami vardır.

İşte burası Paşabahçe’dir. Buradan sonra Beykoz merkezi gelmektedir. Öncesinde dediğimiz gibi Çubuklu bulunmaktadır. Hemen ön tarafı tabi ki de İstanbul boğazı Anadolu tarafı denizidir. Buralar gezildiği zaman, insanın içine huzur veren bir havaya sahiptir. Çünkü hemen yanında deniz ve hemen üstünde de ağaçlık bölge olduğundan tam 

×
Tıkla AraWhatsApp