İçeriğe geç

Kızıltoprak Kurye

İstanbul Moto Kurye

Kızıltoprak kurye  akşam saat yediden sonra nöbetçi kuryeler ile sabaha kadar hizmet vermekteyiz. Özellikle Fenerbahçe stadı ve çevresinde olan tüm işleri yoğun bir şekilde alıp teslim ediyoruz. Bizleri daha duymayan tüm müşterimiz olacak firma sahiplerine bizi fark ettiğiniz anda çalışacak tek firmanın bizim firma olduğunu sizde anlayacaksınız.

Kızıltoprak kurye çünkü şimdiye kadar bizimle çalışan müşterilerimiz hem arkadaşımız, hemde yüzde yüz müşterimiz olarak kaldılar. Çok iddialıyız, yeter ki bir defa olsun bizimle çalışın sizde farkını anlayacaksınız. Dolayısıyla da bu semt ona göre kalabalık olur. Burada taraftarların oturacağı kafeler, barlar yoğun şekilde bulunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye ile bu semtimiz Kadıköy ilçesine bağlı küçük sayılacak bir semtimizin adıdır. Neden bu ismi aldığına dair bir kesin bilgi olmasa da önceleri bu kadar gelişmeden önceki halinde buranın toprağının kızıl olduğu rivayeti ve burada dökülen insan kanlarından dolayı buranın toprağının gene kıpkızıl olduğu için bu isim ile anıldığı kesin olmasa da rivayet edilmektedir.

Kızıltoprak kurye burası Bağdat Caddesi diye bilinen ve yaklaşık olarak Kartal Pendik ilçelerine kadar giden İstanbul un belkide Türkiye nin en uzun Caddelerinden biri olan bu caddenin başladığı semttir. Bu semti ünlü yapan en önemli neden ise, burada Fenerbahçe Spor Klübünün futbol stadının olmasıdır. Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadı bu semtin içindedir. Yeni haliyle kocaman geniş bir alana sahip bu stad maç günleri müthiş kalabalık olmaktadır. 

Kızıltoprak kurye ayrıca dört yolu birbirine bağlayan bir bölge içinde bulunan semtimizde iki adet benzin istasyonu ve ilk baştaki benzincinin hemen yanında ise küçük ve tarihi bir cami bulunmaktadır. Bu cadde ilerde Fener Kalamış caddesi olarak tek gidiş yön olarak tam buradadır.

Bp benzin istasyonunun orada ayrılmaktadır. Bu yol sahil yolu olarak gene Kartal Pendik ve daha ilerisine kadar devam etmektedir.Bizler çalışmalarımızı motorlu kurye olarak bu semtte profesyonel olarak yapmakta ve hızlı ve seri olarak çalışıp, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Kızıltoprak kurye ile buranın her bölgesinde hizmete başlayan hizmetimiz, bu bölge ve civarından çıkacak tüm moto kurye işlerine, evraklarına ve paketlerine taliptir. Ayrıca buradan çıkacak uçak kargo paketlerine, ilaç kurye işlerine ve acil kurye ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurulmuş bir hizmetimizdir. .

×
Tıkla AraWhatsApp