Anasayfa » Blog » Halkalı Kurye

Halkalı Kurye

Halkalı Moto kurye, İstanbulmotokurye.com

Halkalı kurye 

Halkalı kurye ile bölgesi gibi gerçekten de çok değişim göstermiş bölgelerden birisidir. Bu değişeme İstanbul içinde ayak uydurmak gerçekten de zor görünüyor. Bir gittiğimiz yere bir daha gittiğimiz zaman bir bakıyoruz bir bina bir site yapılmış olmasın.

Halkalı kurye tarafında oluşan site yoğunluğu çok büyüktür. Bu bölge çok yüksek derecede yeşil ve boş alanlara sahipken şimdi her tarafa site ve bloklar yapılmış değişmiştir. Bunun nedeni İstanbul Şehrimizde boş alanların, bina yapılacak konut dikilecek yer kalmamasından kaynaklanmaktadır.

Halkalı kurye nerede boş yer var oraya bina dik anlayışı çok yanlış bir anlayıştır. Zaten buralardan bina veya daire alanların çoğu buralarda oturmamaktadır. Çoğunluğu buralarda yatırım yapmak amacıyla dalavereyle daire sahibi olmuşlar ve kiraya vermişlerdir. Maalesef kazananlar gene elit tabaka olmuştur.

 

Halkalı moto kurye

Halkalı kurye çok büyük siteler yapılmasına karşın  yolları gene aynı genişlikte ve aynı derecede büyüyememiş, büyütülmemiştir. Halkalı denince artık akla Atakent siteleri akla gelmektedir. Kaçıncı etap yapıldı bilmiyorum lakin büyük bir şehir haline gelmiş sayılmaktadır.

Halkalı kurye denince aklımıza gümrük sahası gelirdi. Ama o da taşındı. İşlerimizin yüze doksanı bu bölgede buraya çıkardı. Küçükçekmece bölgesine daha yakın olmasına rağmen hemen gölün kenarında büyük bir gümrük alanı vardı.

 

Halkalı motorlu kurye

Halkalı kurye burası tam Küçükçekmece arasında kalmaktadır. Halen faal olan bu gümrük sahası iş hacmi yoğun bir bölgedir. İşte bu bölgelerde evrak alışverişi yoğun olmasına rağmen acil hizmetimiz vardı. Genelde çok acil gümrük evrakları taşıyorduk, şimdide aynıdır.

Fakat Halkalı Atakent sitelerinin yapılmasından sonra buralara buradaki sitelere yoğun gönderi çıkmasından dolayı bizde burada küçük bir kurye ofisi açarak Halkalı Kurye olarak hizmete başlamış bulunmaktayız. Gayet tecrübeli ve efendi kişiliklere sahip elamanı. Biz böyle bir firmayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir