İçeriğe geç

Firuzköy Kurye

İstanbul Moto Kurye

Firuzköy kurye çalışmalarımız içinde yoğunluk sebebiyle bu bölgelerer ağırlık veremedik. İstanbul içinde bulunan yaklaşıl 40 ilçenin fizibilitesi zaman almaktaydı. Bu 40 ilçelerin yaklaşık olarak 800 civarında mahallesi bulunmaktadır. Bu İlçelerden en fazla mahallesi olan ilçe Fatih İlçesidir. Yaklaşık 57 tane mahallesi vardır. Her mahallenin birde muhtarı vardır.

İstanbul Moto Kurye ondan sonra Beyoğlu ilçesi gelmektedir. Beyoğlu ilçesininde yaklaşık 45 mahallesi bulunmaktadır. Dolaysıyla bu sebeplerden dolayı İstanbul içindeki bazı bölgelere yeteri kadar vakit haryacamamaktayız. Bundan dolayı sizlerden özür diliyoruz. İşte bu bölgelerden ve semtlerden biride Firuzköy Bölgesidir.

Firuzköy kurye ile bu bölgesi Avcılar ilçesine bağlı bir semtimizdir. Avcılar İlçesine bağlı on mahalleden birisidir. Fakat Avcılar İlçesindeki mahalle sayısı az olmasına rağmen bölge olarak diğer yerlerden daha büyük bir orana sahiptir.

Bu söylediğimiz bölgede yine çok büyük ve geniş bir alana sahiptir. Buradaki görev bilincimizin farkındayız. Buraya fazla önem veremediğimizin de farkındayız. Bundan böyle bu bölgedeki çalışmalarımız dahada artarak devam edecektir.

Firuzköy kurye İstanbul’un Çatalca yarım adası tarafında bir bölgemizdir. Avcılar sınırları içersinde olmaktadır. Avcılar Haramidere, Esenyurt arasında kalan bir bölgedir. E-5 karayolundan Trakya istikametine doğru giderken Avcılar sapağından sağ tarafta Esenyurt Üniversite sapağı vermektedir. Bu sapaktan sağa girince ilerisi Üniversite Mahallesinden sonra Firuzköy Mahallesi başlamaktadır.

Firuzköy kurye ayrıca Esenyurt istikametindende buraya varılmaktadır. Bu Firuzköy yolu direk Esenyurt’un içine gider. Buradanda Bahçeşehir’e doğru gider. Bizler bu bölgelere en çok büyük bir pantolon jean markası olan bir firmaya giderdik. Yol üstünde birde Jandarma karakolu vardı. Şimdi ne oldu acaba değiştimi onuda bilmiyorum.

×
Tıkla AraWhatsApp