İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

İstanbul Moto Kurye

Çubuklu kurye bölgesinde hizmeti. Servis ve tüm motorlu hizmetler hizmete girmiştir. Özel hizmetler ve arabalı hizmetler hepsi dahildir. Bu bölgede hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde en fazla hizmet verdiğimiz bölüm motorlu kurye hizmetidir. Çünkü insanlar artık bunalmışlar. Artık bir yerden bir yere gitmek ölüm olmuş. 

İstanbul Moto Kurye kendi özel arabaları olan insanlar bile maalesef gidemiyor. Tem oto yolu ve bağlantı yolları tamamen kapalı. Özellikle servis minibüsleri ve özel halk otobüsçüler emniyet şeritlerini bile kapatmış durumda. Maalesef çok sorumsuzluk örnekleri görmekteyiz. İstanbul tamamen kitlenmiş durumda.

Çubuklu moto kurye semti o kadar kalabalık ve tarafik olan bir yer değil. Allah tan değil. Sessiz ve sakin bir bölge olmasına karşın buraya avrupa yakasından gelmek isteyenler içinde maalesef köprüden geçmek gerekmektedir İşte o çok zor. Fakat genede burada oturanlar için buralar güzel ve mantıklı bir yer olmuş durumda.

Çubuklu motorlu kurye bölgesi İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. Boğaz semtlerinden bir tanesidir. Burası Beykoz Paşabahçe semti ile Kanlıca semtine kadar uzanmaktadır. hatta buranın tam sınırında ise meşhur hidiv kasrı bulunmaktadır. Burada balık tutanlar falan oluyor, ama burada pek balık çıkan bir yer değildir. Çubuklu bölgesinin Avrupa yakasındaki tam karşıya düşen bölgesi Yeniköy ve İstinye semtleridir.

Çubuklu, Beykoz ilçesinin sahil kesiminde kalan küçük bir semtidir. Çok yakın zamana kadar burada iskele yokken İstinye ile Çubuklu arasına iskele yapıldı ve feribot yani arabalı vapur servisine başlanmıştır. İstinye Çubuklu ve Çubuklu İstinye arasındaki feribot seferleri biraz olsun bu trafiği kesmiş bulunmaktadır.

Çubuklu acil kurye ile fakat Feribota binmek içinde tabiki Maslak bölgesinden yada sahilden İstinye ye gelmek gerekmektedir. Bu ne kadar zor olsa da genede köprü trafiğine takılmaktan daha iyidir. Özellikle araç kullananlar için bence çok faydalı olmuştur.

×
Tıkla AraWhatsApp