İçeriğe geç
İstanbul Moto Kurye

Çapa kurye İstanbul bölgesinin en yoğun yerinde hizmet veren biziz. Burası çok önemli bir yere sahiptir. Çapa bölgesi aslında hastahane ve hastahanelere yakınlığı ile bilinir. Ayrıca en bilinen ve en ünlü yeri de Çapa tıp fakültesi hastahanesinin burada olmasıdır. Bu bölgede Kızılay Kan Merkezi de bulunmaktadır.

Çapa kurye bir çok medikal ve medikal hastahane ürünleri satan firmalar burada bulunur. En çok eczanenin olduğu bölgelerin başında gelir. Burası Topkapı kurye İle Aksaray arasında bir bölgede kalmaktadır. Eski İstanbul sınırları içerisinde kalan bir bölge olduğundan birçok tarihi yapı ve binalar burada mevcuttur.

Çapa kurye Fatih İlçesinin bir semtidir. Çoğunluk olarak Millet Caddesi üzerindeki olan bölgedir. Alt tarafında Vatan caddesi bölgesi bulunmaktadır. Üst tarafında ise Kocamustafapaşa semti bulunmaktadır. Daha üst tarafında Şehremini, Cevizlibağ, Topkapı, Suriçi bulunur. Aşağı kısmında, Aksaray bulunmaktadır. Ayrıca Vakıf Gureba Hastahanesi de burada bulunur.

Çapa motorlu kurye bölgesi genel olarak hastanelerle dolu bir bölgedir. Bundan dolayı burada çok yüksek miktarda ilaç ve malzemeleri transferi olmaktadır. Çapa bölgesinde genelde ilaç kurye hizmeti olmakla beraber,  işlerimizde hayli yoğun geçmektedir. Çapa kurye olarak bölgesi ve çevresine genellikle acil işleri gelmektedir. Buralara gelen işler müşterilerimiz için daha acil işler olmaktadır. Ayrıca bu bölge millet caddesi ve devamı ve aşağıdaki genellikle trafik yoğun seyretmektedir. 

Çapa kurye müşterimiz her daim irtibat odaklı çalıştığımız için onların tüm isteklerini yerine getirebiliyoruz. Bazen bu bölgede teslim etmemiz gereken işlerimiz ve ürünlerimiz müşterinin adresinde olmadığı zamanlar başka adreslere yönlendirme olabiliyor. Bizlerde bu sorunu hemen çözme cihetine gidip, fazla zaman kaybetmeden yeni adresi alıp adrese teslimat yapıyoruz.

Bunun için çoğu defa müşterilerimizden fark almıyoruz. Bundan dolayıda bize memnuniyetlerini bildiriyorlar. Bu yoğunluk biraz zamanımızı azaltsa da biz elimizden geldiğince hızlı hizmet vermeye çalışıyoruz. İstanbul Moto Kurye olarak aslında yukarıda da anlattığımız üzere Çapa semtine Fatih üzerinden gidebilirsiniz. Vatan caddesi ışıklardan Oğuzhan caddesinden girip Millet caddesine kesiştiği yerden sağa dönebilirsiniz. 

Çapa sınırları içerisinde hizmetimiz halen sürmektedir. Çapa semti Fatih belediyesine bağlı bir semttir. Çapa bölgesinde birçok hastane mevcuttur. Hastane olduğu için servisimiz hızlı kurye ve acil kurye olarak sürmektedir. Motorlu ve yaya olarak hizmet veriyoruz. İlaç kurye, sağlık kurye, medikal kurye çalışmalarımız vardır. Bu bölge zaten bu malzemeleri satan dükkanlarla doludur. Alo ilaç olarak arandığında geliyoruz. Hastanelere çok acil çalışıyoruz.

Çapa kurye olarak büyük bir hizmete başlamış bulunmaktayız. Bu çalışmalarımız uzun bir zamandır başlamış bulunmaktaydı. Şimdilerde daha fazla gelişmiş ve büyümüştür. Bu bölgeye elemanımızı Fatih kurye hizmeti tarafından sağlamaktadır. Çünkü merkezimiz orasıdır. Burada yada Zeytinburnu, Topkapı kurye ile alt tünelinden Fındıkzade kurye olarak bu sapağından sapınca direk bu semte gidiniz.

×
Tıkla AraWhatsApp