İçeriğe geç

İçerenköy Kurye

İstanbul Moto Kurye

İçerenköy kurye servisi başladı. İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir ilçesine bağlı bir semt mahalledir. Fakat Ataşehir ilçe olmadan önce Kadıköy İlçesine bağlı bulunmaktaydı. 2008 yılından itibaren ise Ataşehir sınırları içerisinde bulunmaktadır.

İçerenköy kurye en hızlısı. Bundan otuz sene evvel burada ne böyle bir mahalle vardı nede binalar. bomboş araziydi. Zaten İçerenköy içinde çok zamandır bulunan Carfour market ve çevresindeki alan o zamanlar bomboş olduğu için o yıllarda alındığı tahmin ediliyor. 

İstanbul Moto Kurye en kaliteli sistem. İçerenköy mahalle olarak nüfusu 100 binin üzerinde olduğu tahmin ediliyor. Burada yüksek bloklar, siteler ve plazalar kurulmuş ve hala devam etmektedir. Bizlerde bu bölgede müşteri bulma ve iş yapma konusunda çalışırız.

İçerenköy kurye hiç bir sıkıntı yaşamamaktayız. Buranın çok şükür müşterisi boldur. Daha sonraları çevresi dolmuş taşmış ve gelişmiştir. Böylece burası genişleyerek büyük bir alana yayıldı. Burada acil ve hızlı çalışmalarımız devam ediyor.

×
Tıkla AraWhatsApp