Anasayfa » Blog » Cevizli Kurye

Cevizli Kurye

Cevizli Kurye, İstanbulmotokurye.com, https://istanbulmotokurye.com/cevizli-kurye.html

Cevizli kurye servisi en iyi hizmet

Cevizli kurye işe başladı. İstanbul Kartal ilçesi sınırları içerisinde bulunan bölgelerden biridir. Anadolu yakasında bulunmaktadır. Büyük bir alana sahip bölgelerden biridir. Bu bölge Kartal köprüsünden bir sapak önce bulunan bölgede Cevizli sapağı diye bir köprü bulunmaktadır.

Cevizli kurye bu bölgeye Kartal Devlet Hastanesi yapılmış ve bölge değerini artırmıştır. Bölge Cevizli sapağından girilince Tugay Yolu Caddesinden sahile bağlanmaktadır. Gene bu yol üzerinde birçok binalar ve siteler göze çarpmaktadır. Bundan yirmi yıl önce buralarda bırakın bina yoktu. Şimdilerde büyük oranda değişim göstermiştir.

 

Cevizli moto kurye servisimiz açıldı

Cevizli kurye servisimiz bu bölgede iki servisimiz vardır. Biri Normal Motorlu olarak sabah aldığımız tüm evrakları gün içi mesai saatlerine kadar alıp teslim ediyoruz.

Cevizli motorlu kurye servisimiz açıldı. Öğleden sonra dörtten sonra aldığımız tüm evrakları yüzde elli acil kurye hizmeti ile taşıyoruz. Eğer yollanan yer geç saatlere kadar kapatıyorsa geç saatlerde teslim etme fiyatımız normal kurye fiyatının iki katıdır.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir