İçeriğe geç

Cevizli Kurye

İstanbul Moto Kurye

Cevizli kurye işe başladı. İstanbul Kartal ilçesi sınırları içerisinde bulunan bölgelerden biridir. Anadolu yakasında bulunmaktadır. Büyük bir alana sahip bölgelerden biridir. Bu bölge Kartal köprüsünden bir sapak önce bulunan bölgede Cevizli sapağı diye bir köprü bulunmaktadır.

Cevizli kurye bu bölgeye Kartal Devlet Hastanesi yapılmış ve bölge değerini artırmıştır. Bölge Cevizli sapağından girilince Tugay Yolu Caddesinden sahile bağlanmaktadır. Gene bu yol üzerinde birçok binalar ve siteler göze çarpmaktadır. Bundan yirmi yıl önce buralarda bırakın bina yoktu. Şimdilerde büyük oranda değişim göstermiştir.

İstanbul Moto Kurye servisimiz bu bölgede iki servisimiz vardır. Biri Normal Motorlu olarak sabah aldığımız tüm evrakları gün içi mesai saatlerine kadar alıp teslim ediyoruz.

Öğleden sonra dörtten sonra aldığımız tüm evrakları yüzde elli acil kurye hizmeti ile taşıyoruz. Eğer yollanan yer geç saatlere kadar kapatıyorsa geç saatlerde teslim etme fiyatımız normal kurye fiyatının iki katıdır.

×
Tıkla AraWhatsApp