İçeriğe geç

Bulgurlu Kurye

İstanbul Moto Kurye

Bulgurlu kurye servisi hizmete girdi. Üsküdar İlçesi ile Ümraniye İlçesi arasında kalmaktadır. Çamlıca bölgesinde iki tepe arasında kalan bölgeye denir. Aşağıya doğru çevre yoluna kadar ilerlemese de buralara kadar uzanmaktadır.Küçük bir semtimiz.

Son zamanlarda buralardaki yollar kapandığından insanlarımız her zaman olduğu gibi çile çekmektedirler. Buralarda kodamanlar gene bir şeyler kapmış ve plazalar yapılmaya başlanmıştır. Olanlar maalesef gene halka olmaktadır.

İstanbul Moto Kurye ideal çalışma. Çamlıca ile Göztepe Köprüsü arasında kalan bağlantı yolu maalesef kapatılmış yıllardır işlememektedir. İşlese de çok sıkışık trafik yüzünden berbat olmuştur.Çalışma olarak fazla moto kurye işi çıkmamaktadır.

Bulgurlu acil kurye çalışmalarımız hızlı kurye olarak sunulmaktadır. Acil işlerinizde lütfen express kurye isteyiniz. Bulgurlu bölgesi aslında tam Çamlıca bölgesi arasında kalmaktadır. Büyük Çamlıca ve küçük Çamlıca arasında kalan bölgedir. Bir tarafı Çamlıca diğer tarafı ise Libadiye tarafına bakmaktadır.

×
Tıkla AraWhatsApp